SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik - ruski czołg - Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie...

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
nieraz

Na koniec, ostry trening ze sztangą i kettle do tego... może być hardkorowo, czasem mniej znaczy więcej, choć chyba nie u nas w dziale


To jak ktoś coś sensownego wymyśli, żeby to razem połączyć (siłowo), to i ja chętnie skorzystam

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Szajba_

To jak ktoś coś sensownego wymyśli, żeby to razem połączyć (siłowo), to i ja chętnie skorzystam

Przeciez Ty sam juz kiedys zaprezentowales jedyne sensowne polaczenie - pamietam jak dzis ketle przywiazane do sztangi w przysiadach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
fanslaska
_Szajba_

To jak ktoś coś sensownego wymyśli, żeby to razem połączyć (siłowo), to i ja chętnie skorzystam

Przeciez Ty sam juz kiedys zaprezentowales jedyne sensowne polaczenie - pamietam jak dzis ketle przywiazane do sztangi w przysiadach


....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Twój post chyba wystarczy za komentarz

Jawor, podwieś sobie obciążenie do sztangi i wyciśnij. Potem opisz wrażenia





Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2017-03-30 14:43:43

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
''Jawor, podwieś sobie obciążenie do sztangi i wyciśnij. Potem opisz wrażenia ''

och _Szajba_ ,prochu nie wymyśliłeś ,ja już tak wyciskałem a było to lat temu ponad 15-ście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Przemyślałem te kettle i na razie nie będę się zapisywał na kurs. Małżonka w każdej chwili może urodzić i będzie problem z tym żeby móc być na zajęciach konkretnego dnia o konkretnej godzinie. Będę leciał planem który podałem. Ale pomysłu na kettle nie porzucam i jeśli będę czuł że są siły na dodatkowe sesje treningowe w tygodniu to zakupię sobie 2x24 i będę liczył na Waszą pomoc.

z uchem już trochę lepiej chociaż rewelacji nie ma. Mam nadzieję, że jutro już potrenuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Jawor50
''Jawor, podwieś sobie obciążenie do sztangi i wyciśnij. Potem opisz wrażenia ''

och _Szajba_ ,prochu nie wymyśliłeś ,ja już tak wyciskałem a było to lat temu ponad 15-ście


To mniej więcej w moim wieku

Ruski, nigdy nie miałem nic wspólnego z żadnym instruktorem i jakoś tam kettlami macham bądź machałem. Pokierowali mnie Panowie na forum, za co jestem im bardzo wdzięczny i póki co krzywdy sobie nie zrobiłem.
Dwa kettle po 24kg to chyba najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Ja robiłem na takim zestawie siłówkę, ty na cardio będziesz miał jak znalazł

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
30-03-2017, dzień 44, czwartek

Miałem mie robić treningu ale nie wytrzymałem i zrobiłem. Na razie będę leciał siłowy co 2 dni aż mi się nie wyrówna tak, żeby dzisiejszy trening przypadał w poniedziałek.
Głowa/ucho bolały przed treningiem, bolą teraz a w czasie treningu jakoś przestało

Pany pytanie mam odnośnie kreatyny. Ile brać w DNT a ile w DT? Przerwy mam robić? Teraz przez ostatni tydzień nie brałem, dzisiaj przed i po treningu po 5g.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Kreatynę możesz brać bez przerwy.
Dawkę na razie masz wystarczającą (możesz zwiększyć gdy masz kasę a nie ma sraczki ) - będziesz silniejszy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
dziękuję, będę więc brał 10g/ dziennie.

Ile wg Was powinien mi zająć taki trening jak wczoraj?


Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2017-03-31 09:40:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs modułowy 2015 - "As w Rękawie"

Następny temat

Konkurs wrześniowy As w Rękawie wg fansa

WHEY premium