SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Viren

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Cześć Tomku! .

Kolano w coraz lepszej formie, macham już przysiady z ciężarem ciała od czasu do czasu chociaż kolano lubi uciekać gdzieś na boki i mocno to czuć, dodatkowy ciężar nie wchodzi w grę na razie. Chodzę na rehabilitację ciągle i jakoś to powoli idzie do przodu. Mam nadzieję, że w okolicach wakacji dostanę zielone światło na już taki pełny trening na ciężarach chociaż liczę się z tym, że może się to niestety odrobinę przeciągnąć . Będę chciał wprowadzać ćwiczenia z ciężarami pod okiem fizjoterapeuty w ramach rehabilitacji zanim wrócę na siłownię.

Zazdroszczę treningów bo widzę po dziennikach, że dobrze wszystkim idzie przed wakacjami i formy rosną, ustawki się organizują a ja co najwyżej mogę sobie górę ciała pomachać w jakimś tam zakresie i na tym sylwetka niestety dużo straciła a i sił jakby mniej .

Otworzyli u mnie nową siłownię z systemem jodowania powietrza i powiem wam, że mega opcja. Regulowana temperatura, wilgotność powierza i jodowanie świetnie się sprawdza przy treningach, wszystko optymalne regulowane przez komputer.

Na razie walczę z grypą bo śnieg w kwietniu i ujemne temperatury mnie zaskoczyły .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
U nas w w Gdyni jodu w powietrzu mamy pod dostatkiem
Co do pogody to faktycznie jest do dupy - też mnie ostatnio coś rypało w kościach ale nie było to nic poważnego.

Szybkiego powrotu do pełni zdrowia !!

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Zdrowia

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020274
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Viren, nic straconego
Każdy ma jakieś mniejsze-większe problemy i wahania- widzisz, ja odpukać raczej zdrowy, a motywacja bardzo nisko
Na ustawkę zawsze możesz wpaść choćby pomachać górę, za niedługo coś pewnie w Krk się zrobi
Zdrowiej i walcz!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Crossfit

Następny temat

3xCrossfit + 1xFBW

WHEY premium