sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

Dodaj odpowiedź

Dziennik Viren

Wysłana -
Cześć Tomku! .

Kolano w coraz lepszej formie, macham już przysiady z ciężarem ciała od czasu do czasu chociaż kolano lubi uciekać gdzieś na boki i mocno to czuć, dodatkowy ciężar nie wchodzi w grę na razie. Chodzę na rehabilitację ciągle i jakoś to powoli idzie do przodu. Mam nadzieję, że w okolicach wakacji dostanę zielone światło na już taki pełny trening na ciężarach chociaż liczę się z tym, że może się to niestety odrobinę przeciągnąć . Będę chciał wprowadzać ćwiczenia z ciężarami pod okiem fizjoterapeuty w ramach rehabilitacji zanim wrócę na siłownię.

Zazdroszczę treningów bo widzę po dziennikach, że dobrze wszystkim idzie przed wakacjami i formy rosną, ustawki się organizują a ja co najwyżej mogę sobie górę ciała pomachać w jakimś tam zakresie i na tym sylwetka niestety dużo straciła a i sił jakby mniej .

Otworzyli u mnie nową siłownię z systemem jodowania powietrza i powiem wam, że mega opcja. Regulowana temperatura, wilgotność powierza i jodowanie świetnie się sprawdza przy treningach, wszystko optymalne regulowane przez komputer.

Na razie walczę z grypą bo śnieg w kwietniu i ujemne temperatury mnie zaskoczyły .
Wysłana -
U nas w w Gdyni jodu w powietrzu mamy pod dostatkiem
Co do pogody to faktycznie jest do dupy - też mnie ostatnio coś rypało w kościach ale nie było to nic poważnego.

Szybkiego powrotu do pełni zdrowia !!
Wysłana -
Zdrowia
Wysłana -
Kuruj się i wzmacniaj :)
Wysłana -
Viren, nic straconego
Każdy ma jakieś mniejsze-większe problemy i wahania- widzisz, ja odpukać raczej zdrowy, a motywacja bardzo nisko
Na ustawkę zawsze możesz wpaść choćby pomachać górę, za niedługo coś pewnie w Krk się zrobi
Zdrowiej i walcz!
Strona 58 z 58
Dodaj odpowiedź