SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy Karola Małeckiego na sfd.pl

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186758

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Zapraszam serdecznie do śledzenia mojego Dziennika Treningowego z przygotowań do Arnold Classic 2011


https://www.sfd.pl/DROGA_DO_ARNOLD_CLASSIC_2011-t656681.html


Pozdrawiam,
Karol Małecki

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Witajcie,
Pragnę poinformować, że moja współpraca z Hi Tec Nutrition dobiegła końca.
Od dnia dzisiejszego jestem dostępny wyłącznie na www.my-gym.pl
Wszystkich forumowiczów zapraszam serdecznie do śledzenia mojego dziennika treningowego na portalu my-gym.pl, a w nim moich przygotowań do tegorocznych Mistrzostw Świata.
Oczywiście jak zawsze będę odpowiadał na wszystkie Wasze pytania

Pozdrawiam


http://my-gym.pl/?a=forum&topic_id=43

http://my-gym.pl/?a=forum&topic_id=13 

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Wczoraj trenowałem plecy i dwugłowy uda i mam dzisiaj potężne zakwasy na najszerszych grzbietu, prostownikach grzbietu i dwugłowych uda. Mam problemy z chodzeniem. Zacząłem serie podwójnie łączone. Dobrze, że dzisiaj mam przerwę od treningu siłowego, ale muszę zrobić aeroby. Jutro klatka, biceps.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Dziennik będę prowadził w dziale Hi Tec.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 516 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4727
Takie małe pytanko. Jak twój trening nóg wpływa na ich dynamikę? Czy nie odczuwasz zmian przy ćwiczeniach, które powodują szybką pracę nóg i częste zmiany sposobu pracy mięśni? Czy taki trening polecałbyś osobie, która chce wzmocnić nogi, ale bez straty ich dynamiki? To jest częsty problem w sztukach walki z jednej strony chcemy mieć kopnięcie jak muł, a z drugiej zachować szybkość.

Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania

Dziennik - http://www.sfd.pl/snorri1_/_Dziennik_osobnika_biurowego-t579616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
10 lat uprawiałem Kick-Boxing i Taekwondo. W obydwu dyscyplinach wygrywałem Mistrzostwa Polski. Na początku nie łączyłem treningów z siłownią. Pod koniec startów łączyłem siłownię ze sportami walki i nie miałem żadnych problemów z dynamiką. Są odpowiednie treningi na dynamikę i bardzo ważne żeby nogi były dobrze rozciągnięte. Uważam, że jeżeli będziesz ćwiczył w siłowni - przysiady, wyprosty i na suwnicy, to tylko pomoże to Tobie. Dynamika będzie dużo lepsza i oczywiście siła kopnięcia. Słyszałeś o czymś takim jak propriocepcja? Inaczej czucie głębokie. To treningi na wielkich gumowych piłkach, fasolkach, klockach. Angażowane są mięśnie, które normalnie nie biorą udziału przy pracy - drżenie mięśniowe. Świetny trening dla sportów walki, gier zespołowych, narciarzy. Polecam - sprawdź i dowiedz gdzie w Twoim mieście są takie treningi. Gwarantuje, że takiej dynamiki jeszcze nie miałeś. U mnie w klubie są takie zajęcia codziennie o 7:45 i trwają 45 minut. Pn, śr, pt - czucie głębokie, koordynacja i postrzeganie. Wt - siła nóg. Czw - siła ramion, mięśnie brzucha. Są to zajęcia dla sportowców i oczywiście dla zaawansowanych.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 516 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4727
Dzięki. Teraz wiem czego dalej szukać.

Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania

Dziennik - http://www.sfd.pl/snorri1_/_Dziennik_osobnika_biurowego-t579616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 557 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24492
mógłbyś wypisać mi jakieś ćwiczenia na triceps , szczególnie jeśli chodzi mi o rozbudowę bocznej głowy tego mięśnia , bo ćwiczenia takie jak francuz czy prostowanie na drążku angażują wszystkie głowy do pracy , zależy mi na ćwiczeniu które będzie angażowało w maxymalny sposób boczną głowe ;)

Podoba mi się to że przy takiej sylwetce , jesteś niesamowicie sprawny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
zgodze sie z toba karol ... czesto spotykam sie z ludzmi ktorzy jak cwicza na silowni boja sie zarac raz w pilke z kolegami bo boja sie o mase takie pojecie maja ... a tak naprawde fajnie zajac sie czasami innym sportem bedzie to z korzyscia dla naszego organizmu oczywiscie jak bawimy sie z glowa bo latwo tez o kontuzje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Aeroby robię codziennie oprócz dnia, w którym robię czworogłowy uda. Po treningach robię 30 minut aerobów, w dni wolne 50 minut rano na czczo.
Jak na razie czuję się świetnie i wszystko jest na dobrej drodze:)
Dzisiaj robię czworogłowy uda i łydki. Opiszę ten trening:)

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Stefan Rajewski, Natural Bodybuilding

Następny temat

FIT EXPO 2010 PRAGA

Wiecej