SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy Bziubzius

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Przepraszam za dodatkowy spam, ale…. tak ciut w temacie. Podzielę się moim ostatnim odkryciem.
Dostałam słoiczek w prezencie i wygrywa z każdym innym masłem. Jest bezbłędne. Pasuje do dań na słodko i na wytrawnie.
100% orzechów laskowych

polecam


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hetavel omm...przemawia do mnie tak bardzo, że aż się uśmiecham :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Meridian ma dobre produkty i zero slodkiego. Powiem szczerze, ze kosztowalo mnie wiele wysilku nauczyc sie, ze z lyzka i sloikiem sie nie siedzi i nie je hehehe. A wiaderka tego cudu to juz mega zagrozenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
migdalowe, te o ktorych wspomnialam nie sa slodkie, w sensie dosladzane. Nie sa slone bo sa niesolone Wiec jesli si ekomus wydaje, ze sa slodkie, to jets to slodycz wynikajaca z samych migdalow.
Masla z orzecho ziemnych nie polecam uzywac. Orzechy ziemnie to nawet nie orzechy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
atraMento
Podglądam na FB :) Super szamka! Masz jakiś konkretny plan miskowy? Jaki rozkład BWT?



Zmieniony przez - atraMento w dniu 2015-06-18 07:57:01


Nie licze odkladnie kalorii, stosuje raczej schemat jedzenia podobny, mniej wiecej 1800kcal + warzywa + w dni trengowe vitargo + srednio ra zna tydzien cheat meal
raczej nie jadam glutenu i nabialu (chya ze w cheat-mealu :P )

Ostatnie 2 tyg jadlam nawet wiecej i bardziej na luzie, bo okres mi sie zgubil na 2 tygoddnie, ale juz sie znalazl :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Nie, chodzilo mi o to, ze niektore masla maja dodatki. I faktem jest, ze niektore orzechy sa lekko slodkawe naturalnie. Moje ulubione to migdalowe....i w sumie tahini tez wsuwam jak ta lala chociaz to nie orzechy. Ziemne porzucilam na dobre. Jako ciekawostka, jak bylam w Indonezji, to oni tam robia na swiezo z nieprazonych i smakuje calkiem inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
Tetiszeri
Nie, chodzilo mi o to, ze niektore masla maja dodatki. I faktem jest, ze niektore orzechy sa lekko slodkawe naturalnie. Moje ulubione to migdalowe....i w sumie tahini tez wsuwam jak ta lala chociaz to nie orzechy. Ziemne porzucilam na dobre. Jako ciekawostka, jak bylam w Indonezji, to oni tam robia na swiezo z nieprazonych i smakuje calkiem inaczej.


z ta slodkoscia, chodzilo mi o wpis nadyjki akurat i o orzechy ziemnie tez.

tahini tez swego czasu zajadalam, smaczne, mniej slodkie niz migdalowe. A takie z Indonezji to by jadla :D
Fitness authority ma tez z nerkowcow maslo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z nerkowców masło kosztowałam ...zabijcie mnie, masakra coś mega dobrego :) Ja w ogole za nerkowcami PRZEPADAM :) Bziu, może uda mi sięgdzieś to masło zakupić, allegro, czy w sieciówkach są od ręki dostępne, gdzie Ty kupiłaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
bziubzius


Nie licze odkladnie kalorii, stosuje raczej schemat jedzenia podobny, mniej wiecej 1800kcal + warzywa + w dni trengowe vitargo + srednio ra zna tydzien cheat meal
raczej nie jadam glutenu i nabialu (chya ze w cheat-mealu :P )

Ostatnie 2 tyg jadlam nawet wiecej i bardziej na luzie, bo okres mi sie zgubil na 2 tygoddnie, ale juz sie znalazl :D


Widże ,ze mam podobnie,troche tylko więcej kalorii no i ja liczę. Ale pomysł z odstawieniem glutenu i nabiału sprawdził sie zarówno w kwestii poprawy procesów trawiennych (minęły wzdęcia etc.) jak i redukcji (w koncu ruszyły centymetry).A wegle (vitargo-ja mam carbonox) w DT pomagają sie potem szybciej zregenerowac:)


Zmieniony przez - ilomi w dniu 2015-06-18 12:08:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
nadyjka88
z nerkowców masło kosztowałam ...zabijcie mnie, masakra coś mega dobrego :) Ja w ogole za nerkowcami PRZEPADAM :) Bziu, może uda mi sięgdzieś to masło zakupić, allegro, czy w sieciówkach są od ręki dostępne, gdzie Ty kupiłaś?


w Trojmiescie jest crossbox CROSS CORE, gdzie mozna to kupic na miejscu.
z neta mozna bez problemu zamowic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę i poradę

Następny temat

Co ile dni mogę wykonywać taki trening?

Wiecej