sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl ActivLab

Dodaj odpowiedź

Dziennik Treningowy Bikini Fitness Żaneta Szlęzak

Wysłana -
Witam wszystkich :)

Nazywam się Żaneta Szlęzak. Mam 23 lata.
A oto moja historia... :)

Przygodę z treningami i dietą rozpoczęłam w październiku ubiegłego roku.
Od zawsze "się ruszałam", jednak w końcu postanowiłam podejść do kwestii ćwiczeń bardziej poważnie.
Postanowiłam, że moim celem będą Debiuty Bikini Fitness 2014. Początkowo miał być to jednorazowy start w tego typu zawodach.
Jednak po wyjściu na scenę, już wiedziałam, że chcę dalej uczestniczyć w tym sporcie.
Do debiutów przygotowywałam się sama, ćwiczyłam głównie w domowym zaciszu, dieta też nie była dopięta na ostatni guzik- po prostu starałam się zdrowo odżywiać. Na debiutach udało mi się znaleźć w pierwszej dziesiątce- ostatecznie zajęłam 8 miejsce. Nie zniechęciło mnie to do dalszej pracy, a wręcz przeciwnie. Postanowiłam, że spróbuje swoich sił w Mistrzostwach Polski w Kielcach. Jednak tam nie mogłam już działać na własną rękę. Musiałam należeć do klubu sportowego, który jest członkiem Pzkfits. Na portalu Facebook, odnalazłam klub z Ostrowca Świętokrzyskiego -Black&White Ostrowiec Świętokrzyski. Postanowiłam, że napiszę wiadomość do trenera klubu, czy mogłabym zostać członkinią. Oczywiście trener Grzegorz Kępa zgodził się i zaprosił mnie na konsultacje. Po pierwszych konsultacjach z trenerem, byłam bardzo podbudowana. Dostałam rozpisany pode mnie trening oraz dietę. Tak zaczęły się przygotowania do Mistrzostw Polski.

Na Mistrzostwach Polski udało mi się wygrać w mojej kategorii wzrostowej do 169cm. Nigdy nie pomyślałabym, że uda mi się to osiągnąć, tym bardziej, że ja byłam debiutantką, a moje konkurentki startowały już po raz kolejny. Emocje przy wyczytywaniu werdyktu są nie do opisania, ale nie będę się teraz nad tym rozwodzić :). Kolejnym moim startem były Mistrzostwa Europy w Hiszpanii. Udało mi się tam pojechać tylko i wyłącznie dzięki pomocy , tak naprawdę obcych ludzi. Wtedy też firma Activlab pomogła mi uzyskać jeszcze lepszą formę niż w Kielcach, co zaowocowało finałem i 6 miejscem na ponad 25 zawodniczek z całej Europy.

Mój ostatni start w zawodach, to Mistrzostwa Polski Juniorów , gdzie zdobyłam srebro.

Obecnie przygotowuję się do Pucharu Polski(23 listopada).

W najbliższym czasie dodam zdjęcia sylwetki. Będę także na bieżąco informować o swoich treningach, diecie i suplementacji.
Tymczasem udaję się na zasłużoną dziś regenerację :) .
Zapraszam wszystkich do śledzenia mojego dziennika.

Dobrej nocy!
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Ależ miło widzieć CIę u nas

Z pewnością będę gościł i dopingował regularnie, powodzenia w przygotowaniach!
Wysłana -
powodzenia:)
Wysłana -
Hej Hej! Będę odwiedzać :)
Wysłana -
No nareszcie!! Czekałam na Twój dziennik :)

będę śledzić :)
Wysłana -
Witajcie:)
Bardzo mi miło, że zainteresowaliście się moją skromną osobą :) .

Dzisiejszy dzień rozpoczęłam standardowo od aerobów- 60 minut na czczo na rowerku stacjonarnym.
Później śniadanko i teraz trochę relaksu przed popoludniowym treningiem barków, brzucha i oczywiście druga seria aerobów.

Wczoraj niestety nie miałam już siły na pisanie postu, padłam na łóżko po dwóch sesjach aerobów i saunie. Wybaczcie :)
W zamian wrzucam kilka zdjęć z moich startów, począwszy od debiutów w marcu tego roku.
Miłego dnia!

Suplementacja:
- 3 tabletki ThermoShape 2.0 (rano przed cardio)
- po 5g Bcaa Xtra (przed treningiem aerobowym rano , po treningu aerobowym rano oraz takie same porcję przed treningiem silowym i po)
- 1 tabletka Vitality Sport (do śniadania)
- 2 tabletki Energon (przed treningiem siłowym)
- 2 tabletki ZMA (przed snem)
- 30g Whey Protein 95 (do śniadania)
- 30g High Whey Protein Isolate (na noc)

Zmieniony przez - zanetasz w dniu 2014-11-07 10:22:56

Zmieniony przez - zanetasz w dniu 2014-11-07 10:24:03

Zmieniony przez - zanetasz w dniu 2014-11-07 10:24:36

Zmieniony przez - zanetasz w dniu 2014-11-07 10:26:56

Zmieniony przez - zanetasz w dniu 2014-11-07 10:27:27

Zmieniony przez - zanetasz w dniu 2014-11-07 10:28:35

Zmieniony przez - zanetasz w dniu 2014-11-07 10:29:46

Zmieniony przez - zanetasz w dniu 2014-11-07 10:30:15
Wysłana -
Pięknie się prezentujesz, w każdym względzie :)
Powodzenia w przygotowaniach
Wysłana -
popuri
Pięknie się prezentujesz, w każdym względzie :)
Powodzenia w przygotowaniach

Dziekuję bardzo :)
Wysłana -
jaka sylwetka piękna.... całości jeszcze dopełnia taka buzia..
powodzenia i trzymam kciuki mocno ..:)
Wysłana -
Ślicznaś
Wysłana -
Witajcie :)

Od dwóch dni błąkam się po siłowniach, ponieważ ta, na której zawsze ćwiczę jest remontowana. Mają ją otwierać w środę, więc z niecierpliwością czekam na ten dzień :).

W związku z tą całą sytuacją w sobotę odwiedziłam wraz z narzeczonym Pure Jatomi w Galerii Echo w Kielcach. Szczerze powiem, że byłam dość zawiedziona tym co mnie tam spotkało. Spodziewałam się ogromu różnorodnego sprzętu. Tymczasem nic szczególnego nie było. Dodatkowo ludzie tam ćwiczący- całkowicie przypadkowi. Może w innych klubach tego typu tak nie jest- to moje subiektywne odczucie.

No, ale trening trzeba było zrobić. Wybrałam nogi- najbardziej nienawidzę ćwiczyć tej partii mięśni, z prostego powodu- mega zakwasów przez następne kilka dni. Zapewne był to mój ostatni trening nóg przed zawodami, ponieważ zdecydowałam się wziąć udział w Beach Cup w tą niedzielę w Warszawie. Zawody te traktuję jedynie "rekreacyjnie", ponieważ moim docelowym punktem jest Puchar Polski za dwa tygodnie. Także nie przygotowuję się do nich specjalnie- dieta ta sama, treningi także, jedynie płyny wskakują na 8 litrów dziennie(takie zalecenie trenera :) ). Myślę, że warto wystartować w tej imprezie, bo będzie to kolejne doświadczenie na scenie do kolekcji.

Na koniec wrzucam zdjęcia z soboty i uciekam rozrabiać białko przed snem (czekolada Activlab Whey Protein 95 -mniam mniam... :) )

Trzymajcie się!

Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź