SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy Bikini Fitness Żaneta Szlęzak

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20645

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 23 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 297
Dzień dobry :)

Niestety wczoraj padłam jak trup po przyjeździe z siłowni i 8 godznach pracy. Jestem już mega zmęczona przygotowaniami do zawodów, ale to ostatnie 10 dni, wiec trzeba spiąć poślady i wycisnąć z siebie jeszcze trochę.

Wczorajszy trening, ze względu na zmęczenie nie używałam zbyt dużych ciężarów.
Plecy (serie łączone):
-wiosłowanie sztangą podchwytem + przyciąganie drążka wyciągu górnego do karku w szerokim chwycie (4 serie-15,12,10,8)
- przyciąganie sztangielki do brzucha w opadzie tułowia + przyciaganie drązka wyciągu górnego do klatki w szerokim chwycie (4 serie-12,10,10,8)
- przyciąganie drążka wyciągu dolnego do brzucha w wąskim chwycie+ przyciąganie drążka wyciągu górnego w wąskim podchwycie( 4 serie- 12,10,10,8)
Biceps:
- uginanie przedramion ze sztangą w staniu (4 serie-15,12,10,8)
- uginanie przedramion na przemian ze sztangielkami w siadze (3 serie- 12,10,8 na rękę)
- ugianie przedramion na bramie, wyciąg dolny (3 serie-12,10,8)

Na koniec 50 minut aerobów. Dodatkowo przed treningiem siłowym był jeszcze brzuch w gigant seriach- 4 obwody po 20 powtórzeń każdego ćwiczenia.

Dzisiaj jestem już po aerobach na czcco, na treningu popołudniowym skatujemy barki i standardowo brzuch. Jutro tylko poranne aeroby i odpoczywamy do niedzielnych zawodów. Płyny na poziomie 8 litrów dziennie, dieta i suplementacja nie uległa zmianie- co nastapi dopiero w przyszłym tygodniu, kiedy bedę szykować prawdziwą forme startową na Puchar Polski.

Tymczasem uciekam szykować się do pracy i życzę Wam miłego dnia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 23 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 297
Witam :)

Trening pleców w środę czuję do dzisiaj :). Wczoraj były barki, brzuch i standardowo aeroby. Dziś już tylko delikatnie aeroby na czczo i tyle, żeby odpocząć przed niedzielnymi zawodami. Także dziś był ostatni dzień nawadniania, od jutra ok. godz. 12 nie będę już pić. Tak jak pisałam nie był to typowy proces nawadniania, jaki wykonuje zawsze przed zawodami. zwiększyłam tylko ilość płynów . Prawdziwy hardcore zacznie się już w poniedziałek, kiedy wchodzę w stan ketozy.

Dziś wieczorem nałożyliśmy też pierwszą warstwę bronzera, jutro ją zmywam i na wieczór nakładam kolejną . Tak mi się lepiej to przyjmuje.

Po powrocie z pracy czekała na mnie miła niespodzianka- paczka od Activlab. Dostałam izolat wiśnia jogurt, bcaa o smaku gruszkowym , witaminy, spalacz, glutamine i moje ulubione batony o smaku waniliowym .Oczywiście muszą one poczekać do czasu "po zawodach", ale izolat już wypróbowany.Powiem jedno- pycha! Piję odżywki białkowe na wodzie, więc naprawdę szukam czegoś co dobrze smakuje i każde białko o smaku jogurt wiśnia z Activlab, jakie miałam okazję pić było naprawdę dobre.

Tymczasem uciekam spać i życzę dobrej nocy!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2266 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7083
Fajne bareczki masz :D


jak bedziesz miala czas to opowiadaj jak na Beach Cup :)

Please wait, installing muscle!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
mnie również jogurt wiśnia podchodzi


Piłaś czeko mięta już? Jak wrażenia? Dla mnie faworyt!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 23 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 297
Tak piłam, jednak wolę jogurt wiśnia, a jeżeli chodzi o czekoladę, to protein 95 także mi odpowiada.
Wrzucam fotę supli z ostatniego postu, bo chyba się nie wyświetla.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 23 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 297
Witajcie!

Wczoraj odbyły się zawody Beach Cup w Warszawie w ramach targów Fit&Sport Show. No i udało się, wygrałam w swojej kategorii bikini fitness kobiet! Oczywiście jestem bardzo zadowolona z tego powodu, ponieważ kompletnie się tego nie spodziewałam. Tak jak pisałam we wcześniejszych postach, te zawody traktowałam tylko jako kolejne sprawdzenie się na scenie przed docelowym Pucharem Polski. A tu taka miła niespodzianka:) . Nagrody, jakie udało mi sie zdobyć to: czek na 700zł ufundowany przez PoTreningu.pl oraz bon na suplementy od firmy Activlab na kwotę 760 zł. Także nagrody- mega! Konkurencja bardzo duża, dziewczyny świetnie przygotowane, gratulację dla wszystkich uczestniczek za mega formę. Z większością z nich spotkam się ponownie już za tydzień w Mińsku.
Po tych zawodach mam bardzo dużą motywację do przygotowania na Puchar Polski.
Co do samych targów- ogranizacja dobra, zawody minęły szybko i sprawnie, dużo wystawców. Niestety po zawodach sporo z nich zaczęło się składać, więc szybko musiałam pędzić po stoiskach, aby móc coś jeszcze zobaczyć. Udało mi się podjeść kilka próbek batoników białkowcyh ;p .

Po zawodach wpadł cheat meal, żeby sie troszkę podładować. Standardowo był to zestaw z McDonalda :) . Ale juz od dzis zaczełam proces nawadniania i ketozę.

Moja dieta przez nastepne kilka dni będzie wyglądała tak samo: po 150 g kurczaka do posiłku, 10g migdałów, do tego ogórek, sałata, łyczeczka soli na dzień i 8 listrów płynów-w tym pokrzywa.
Trening na najbliższe dni: trening obwodowy, oczywiście bez uwzględnienia nóg, do tego 2 razy aeroby-na czczo i po treningu siłowym.

Zostały już ostatnie dni, także nie poddam sie i cisnę na maxa! Lecę zrobić sobie 2 posiłek, bo ściska w żołądku :/.
Pozdrawiam!













1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 23 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 297
kolejna porcja zdjęć z zawodów :)










1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 475 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12908
gratulacje :)

-----PRZYGOTOWANIA DO AMP_2015-----

http://www.sfd.pl/DT__przygotowania_do_AMP-t1049972.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
Gratulacje. ja mimo wielu starań nie mogłem być w niedzielę na targach bo mi robotę władowali ale w sobotę byłem. powodzenia w kolejnych startach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mieszanie?

Następny temat

DT Ulfbjon

WHEY premium