SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy 16 latka! [MASA] [FBW]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4429
Witam ;)

Parę razy podchodziłem do treningu, ale nigdy mi to nie wychodziło. Zawsze chciałem zbudować dobrą sylwetkę. Mój pierwszy plan treningowy był to A6W. Dzięki niemu schudłem parę kilo, a kiedyś to ja byłem grubaskiem :D A6W zacząłem.. hmm... w 5-6 klasie podstawówki? Pamiętam jak nagle stałem się o wiele chudszy niż byłem kiedyś.. no taki pączek można by powiedzieć :D

Dotrwałem chyba do 20 dnia i odechciało mi się ćwiczyć. Raz, że za dużo czasu mi to zajmowało, a dwa, że trening był trudny jak na 12 latka.
Kombinowałem i kombinowałem... i na youtube wyczaiłem taki filmik "8 min ABS Workout". No, coś w tym stylu. Nawet apke na androida wtedy mieli i sobie pobrałem
No ale dobra, ćwiczyłem ten brzuch i ćwiczyłem i znów mi się odechciało.
Potem miałem dłuższą przerwę.

Zaczęło się gimnazjum. Wtedy znów próbowałem coś z treningiem (oczywiście wszystko bez diety). Znów chciałem zbudować "kaloryfer", ale ciągle mi brakowało motywacji. I tak było co pół roku. Kompletnie niezorganizowany wtedy byłem. A zrobię sobie trening na brzuch. A potem może na biceps. A to tamto, itp...

Jakieś pół roku temu ułożyłem sobie dietę i plan treningowy. Ćwiczyłem ok. 1,5 msc. Efekty jakieś tam były. Pojechałem na wycieczkę szkolną na tydzień. Po powrocie nie chciało mi się kompletnie trenować oraz stosować diety, gdyż wtedy dla mnie to nie miało sensu. Nie wiem dlaczego, co by taka przerwa tygodniowa wniosła do mojego treningu? Gdy nie zjadłem 1 produktu bądź nie zrobiłem jednej partii w danym dniu odechciewało mi się wszystkiego.

Teraz jestem zupełnie innego zdania. W końcu nic się nie stanie jak nie zjem jakiegoś produktu w ciągu dnia.

Dlaczego założyłem ten dziennik?

Żeby się zmotywować do pracy. Gdy go nie będę prowadził nic mi się nie będzie chciało i nic nie będzie z dobrej sylwetki.


Dobra, może teraz coś o mnie...

Kuba, lat 16, 180 cm wzrostu oraz 71,5 kg wagi. Aktualnie chodzę do 1 technikum o profilu informatyk-e-sport.
Interesuje się motocyklami oraz sportem. Mieszkam w województwie opolskim
Kulturystyką się nie interesuję, chciałbym tylko zbudować dobrą sylwetkę. Choć kto wie, może kiedyś się zainteresuje? ;)

Wymiary:

OBWÓD PASA: 88 CM

OBWÓD BIODER: 90 CM

OBWÓD KLATKI: 94 CM

OBWÓD UDA: 57 CM

OBWÓD BICEPSA: 32 CM

OBWÓD PRZEDRAMIENIA: 27 CM

OBWÓD ŁYDKI: 38 CM



Trening: FBW

PLAN A

1. Przysiad ze sztangielkami - Nogi
2. PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) - Plecy
3. WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ - Klatka
4. Wyciskanie sztangielek siedząc na ławce - Barki
5. POMPKI W PODPORZE TYŁEM - Triceps, przedramie
6. UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC (UCHWYT „MŁOTKOWY”) - Biceps
7. Spięcia brzucha - Brzuch


PLAN B

1. Martwy ciąg - Nogi, plecy
2. PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) - Plecy
3. WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ - Klatka
4. Podciąganie sztangielek wzdłuż tułowia - Barki, Kaptury
5. PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA - Triceps, przedramie
6. UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE-W PODPORZE O KOLANO - Biceps
7. WYPCHNIĘCIA NÓG W LEŻENIU - Brzuch

Dieta:


Nie sugerujcie się obiadem, posiłki dodane w celu dobicia kalorii ;) Na obiad jem to, co dostanę. A myślę, że te 500 kcal styknie dziennie.

Cel? Dobra sylwetka w rok. Na początku masa, potem przez ostatnie 2 miesiące redukcja. A potem? Zobaczymy :)

I na koniec, zdjęcia...





Matko bosko, jaki suchoklates..
Chociaż trochę tłuszczu mam na dole brzucha. No chyba, że mi się zdaje.

Dziennik będę starał się aktualizować co najmniej 1-2 w tygodniu.


Pozdrawiam! :)


Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2017-10-01 20:53:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Podczytywałam temat z działu - fajnie, że zdecydowałeś się na dziennik :)
Będę zaglądać i standardowe powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
niestety link który podałeś muszę usunąć
reszta bardzo fajnie, zyczę powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
no i elegancko , lecisz z tematem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
no w koncu swiezak jakis%)
powodzenia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
O nowy dziennik życzę powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4429
Dziękuję wszystkim ;)
Dzisiaj odbył się pierwszy trening. Szczerze powiem - padam na r*j
To co miałem w diecie to wszystko zjadłem. Na obiad były rosół + kluski z sosem i mięso.
Zapomniałem zapytać o jedną kwestię.. ile powtórzeń i serii robić na ćwiczenie?
Dziś robiłem FBW, czyli 3 serie, 7 ćwiczeń i każde ćwiczenie po 10 powtórzeń.


Zmieniony przez - Zawik w dniu 2017-10-02 22:44:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
moze tak byc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie może być tak możesz również co serie dokładać obciążeń i schodzić na mniejsze zakresy powtórzeń (5-6) w ostatniej serii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
wrzuć czasem foto jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4429
Kurcze... dziś na wf zaliczyłem przysłowiową "glebę" i ledwo co ruszam prawą dłonią. Tzn. jakieś zwichnięcie nadgarstka czy coś w tym stylu.
Rozpoczęcie dziennika zaj**iste :D
Do prowadzenia wracam wtedy, kiedy przestanie mnie boleć. Może i nawet jutro? Wątpię w to, ale z 2 dni treningowe na pewno nie będę ćwiczył.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tank top

Następny temat

Plany potreningu.pl

WHEY premium