SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik SylwiaKK

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Super sylwetka! Podglądam,tym bardziej,że sama mam malucha ale tylko jednego, więc szczerze podziwiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1230
Wczorajszy dzień jakiś taki nijaki. Tak samo miska:P nie chciało mi się nic... :D:D ale było 60 minut rowerka:]

Dzisiaj FBW 4 serie

przysiad ze sztangą (10,10,8,8) (11kg)
przysiad wykroczny(10,10,10,8) (5kg)
przysiad sumo (10,10,10,10) ( 5kg)
pompki(6,6,5,5)
podciąganie sztangi w opadzie (10,10,10,8) (11kg)
wyciskanie sztangi stojąc(10,10,8,8) (11kg)
+ 20 minut rower

Nie wiem czy nie zrobić sobie przerwy bo od paru dni bolą mnie nogi i plecki, pompki sprzed dwóch dni też odczuwam. Ciągle też jestem jakaś ospała. Nawet podczas treningu, pocę się jak nie wiem co, pod koniec ledwo co daje radę:P aż tu nagle zieeeeewanie... o.O . Z łóżka rano też ciężko się podnieść.
Takie pytanko jakie badania sobie zrobić bo odkąd zaczęłam treningi i zmieniłam sposób odżywiania nie robiłam żadnych a myślę, że może należałoby sprawdzić czy wszystko gra.
Widzę, że muszę uważać u siebie na tłuszcze bo często sporo ich wychodzi pod koniec dnia. Trochę mnie zastanawia talia. Generalnie wszędzie wymiary już praktycznie jak sprzed dwóch ciąż a w tali 70 i nie rusza a było kiedyś 64-63. Ogólnie jak zaczynałam treningi to było 76 więc źle nie jest jeżeli chodzi o spadki no ale jednak to nie to:P










1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Może być tak, że ta talia już nie wróci do tego co było. Ciąże niestety potrafią też trochę zmienić ciało i jest to normalna sprawa.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1230
Skrzydła pocięte ;( ... Zamęczę ją a wróci :p tak jak pisałam tak chyba zrobie i do pon przerwa z ćwiczeniami. Moze tylko rowerkiem pokrece i rozciąganie dam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1230
Powrót po przerwie kilkudniowej:) wczoraj 50 minut rower dzisiaj trochę zmieniony plan A, 4 serie po 10 powtórzeń

Wznosy bioder
Przysiady klasyczne
Przysiady wykroczne
Pompki(4,6,7,7)
Wiosłowanie sztanga w opadzie
Podciaganie sztangi wzdluz tulowia

Jak się zrobi pare dni przerwy to ciężko sie zebrac w sobie żeby zacząć:p myślę żeby dodatkowo na talie zaczac robic kręcenie w dni, w których mam rower.






Zmieniony przez - sylwiakk w dniu 2017-05-31 21:40:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1230
Myślałam, że ma wychodzić ok 120g bialka dziennie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Tak ale z innych, lepszych źródeł. Mięso, jaja, ryby, strączki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1230
Ok. Myslalam, ze tak jest dobrze. A jeszcze takie pytanie jogurt naturalny jest raczej w porzadku a serek wiejski? Bardzo go lubie :):) zrobiłam sie głodna, ale już w łóżku to nie będę lazic po lodowce.
Moja młodsza zaczęła sie przez sen obracać na brzuszek = kilka tygodni w strachu :p


Zmieniony przez - sylwiakk w dniu 2017-05-31 23:15:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Jogurt naturalny też bardziej jako dodatek niż posiłek. Serek wiejski jest mocno przetworzony, więc też słabo

Sama ostatnio przesadzałam z nabiałem ale z dnia na dzień wyeliminowałam do zera (oprócz parmezanu czy mozzarelli w formie dodatku). Da się przeżyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Pączek

Następny temat

DT amelia35 - redukcja i powrót do formy

WHEY premium