SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik SylwiaKK

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
No przydałoby się jakieś FBW ale robione na zasadzie od ogółu do szczegółu - czyli najpierw duże partie (nogi, klatka, grzbiet) a drobnica jeśli już to po nich.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1230
Dziekuje ze odp. :)

Teapot, tak stanik jest super:D

To znaczy ze wyrzucic izolowane z treningu całkiem? A które zostawić? I czy coś jeszcze dodac? Odnośnie klatki nie mam ławeczki i dlatego nie wiem co mogłabym robić na ta partie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo fajna sylwetka. Też jestem młodą mamą więc będę podglądać i trzymać kciuki co do ćwiczeń to nie jestem ekspertem ale skoro nie masz ławki to może przydałaby się pilka. Z powodzeniem można na niej robić wyciskania-przetestowalan na sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Faktycznie, sylwetka super, tu się zadzieje. Włączam powiadomki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1230
A pilke mam. Lezy sobie i z niej nawet nie korzystałam. Jak mozna z nia poćwiczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pilka może zastąpić laweczke. Możesz na niej robić np. rozpietki, wyciskanie sztangi, sztangielek i masę różnych ćwiczeń na inne partie ciała. Sky is the limit.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1230
Ciężko mi jest to sobie wyobrazić:p wydaje sie to takie niestabilne:p ale spróbuję. Nie wiem czy dobrze myślę ale powinnam z planu wyrzucić ćwiczenia 3,5 i 6. Wyciskanie na podlodze zastapic wlasnie wyciskaniem na pilce czy przykładowo rozpietkami rowniez na pilce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Rozpiętki mam w swoim planie, właśnie piłka albo ławka, piłka zrobiłam bum po pompowaniu dlatego jest ławka. Na piłce jest więcej "wrażeń".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1230
A no właśnie;) ławka w bliższej bądź dalszej przyszłości ma sie pojawić;)

Wrzucam zmodyfikowamy trening i czekam na opinie i podpowiedzi.

4 serie (12, 10, 10, 8)

Plan A:

1.wyciskanie sztangi stojąc
2.podciaganie sztangi w opadzie
3.podciaganie sztangi wzdluz tulowia
4.przysiad ze sztanga na barkach
5.przysiad wykroczny
+30 min rower

Plan B:

1.podciaganie sztangielek w opadzie
2.martwy ciąg
3.przysiad bułgarski
4.step wysoki ze sztangielkamk
5.unoszenie bioder
+30 min rower

Dalej mysle co z klatką. Czy do planów dodać po prostu pompki(damskie :d)? Troche obawiam sie wyciskania na piłce. Tez co do planku zastanawiam sie czy przy rozejsciu moge je robic.

Dzisiaj mam za sobą juz rower 60 minut. I tu wlasnie kwestia czy rower czy interwały. Dzisiaj wybrałam rower bo po prostu lubie:):):)


Zmieniony przez - sylwiakk w dniu 2017-05-18 15:50:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1230
Dzisiaj był plan A. Ale mniej powtórzeń niz zakładałam (12, 10, 8, 5) - nie dałam rady:D pojutrze zrobie z mniejszym obciążeniem. Albo cos nie tak z tymi planami:D podrzucam miske z dzisiejszego dnia:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Pączek

Następny temat

DT amelia35 - redukcja i powrót do formy

WHEY premium