SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik SylwiaKK

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1230
****DANE PODSTAWOWE****

NICK: SylwiaKK
WIEK: 26
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 1.5 miesiąca

****PARAMETRY OBWODÓW****

WAGA CIAŁA: 61.5
WZROST: 170
OBWÓD RAMIENIA: 27
OBWÓD ŁYDKI: 35
OBWÓD UDA: 53
OBWÓD BIODER: 94
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 85
OBWÓD TALI: 70
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 89

****CEL****
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?

Zmniejszyć BF i delikatnie uwidocznić mięśnie głównie brzucha. No i oczywiście pupa i nogi:]

****STAN ZDROWIA****

CHOROBY PRZEWLEKŁE: nie
PRZEBYTE KONTUZJE: nie
WADY POSTAWY: nie
ALERGIE: nie
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: nie
CZY REGULARNIE MIESIĄCZKUJESZ? aktualnie tak chociaż inaczej niż przed ciążami
CZY PRZYJMUJESZ TABELKI ANTYKONCEPCYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie

****PYTANIA DODATKOWE****

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: tran, magnez, wit. d3, wit. b5, kwas Omega-6, Thermo Stim( 2x2 dziennie)
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) nie

****DIETA****

JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - ziemniaki i chleb pszenny zamienione na chleb żytni, kasze, brązowy ryz, nie słodzę i nie jem słodyczy ani fast-foodów, piję właściwie tylko wodę chociaż cały czas za mało.
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ?
CHUDNĘ

****SPRZĘT****
sztangielki, gryf łamany i prosty, obciążenie, rower stacjonarny.
PROFESJONALNA SIŁOWNIA: NIE

****TRENING****

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - podaj nazwy ćwiczeń, ilość serii, ilość powtórzeń w seriach, obciążenia w kolejnych seriach

poniedziałek, środa, piątek FBW + 30 minut rower stacjonarny po treningu
wykonuje 3 serie, powtórzeń 12,10, 8. 3 minuty odpoczynku między seriami

1. uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem (10kg)
2. uginanie ramion ze sztangielkami stojąc(uchwyt młotkowy) (2.5kg - na jedną stronę)
3. wyciskanie ,,francuskie,, sztangi w siadzie (1s. 5kg/ 2s. i 3s. 6,5kg)
4. podciąganie sztangi wzdłuż tułowia (1s. i 2s. 10,5kg/ 3s. 13kg)
5. unoszenie sztangielek bokiem w górę (waga sztangielki)
6. arnoldki (2,5kg - na jedną stronę)
7. wyciskanie sztangielek w leżeniu na podłodze (nie mam ławki póki co) (2.5kg - na jedną stronę)
8. podciąganie sztangielki w opadzie(wiosłowanie) (1s.2.5kg./ 2s. i 3s.4kg)
9. martwy ciąg (1s. 10,5kg./ 2s. i 3s. 13kg)
10. podciąganie sztangi w opadzie(wiosłowanie) (1s.10,5kg/ 2s. i 3s. 13kg)
11. przysiady ze sztangą na barkach (1s. 10,5 kg/ 2s. i 3s. 13kg)
12. wysoki step ze sztangielkami (5kg - na jedną stronę)
13. przysiady wykroczne (1s. 2.5kg/ 2s. i 3s. 5kg - na jedną stronę)
14. wspięcia na palce w staniu (1s. 2.5kg/ 2s. i 3s. 5kg - na jedną stronę)
15. plank (30sek., 40 sek., 60 sek.)

wtorek, czwartek, sobota do tej pory było rower 45-60 minut ( również w dni FBW zdarzało się, że tyle jeździłam) jednak teraz zastanawiam się nad przejściem na HIIT bądź tabate. Wczoraj zrobiła 8 minutową tabate, myślałam, że umrę ale jak już mi przeszło to zaczęły napływać myśli typu ,,i już... taki trening i niby więcej spale tłuszczu niż jadąc rowerem 60 minut,,. Także zastanawiam się co będzie lepsze i proszę o rady w tej kwestii.

Troszkę też o sobie. Jestem po dwóch cięciach cesarskich jedno w grudniu 2015, drugie w styczniu 2017(dwie słodkie córeczki <3). Rozstęp na dwa palce na wysokości pępka. Fizjo pokazała jak napinać i pracować nad mięśniem poprzecznym i pozwoliła ćwiczyć oczywiście pamiętając o spinaniu mięśni głębokich i prawidłowym oddychaniu. Jak już wyżej pisałam aktualnie chcę zgubić tłuszczyk i poprawić przede wszystkim pupę i brzuch( głównie wcięcie w tali i zarys mięśni). Przed ciążami trenowałam podobnym systemem. Ważyłam ok 56-57kg. wymiarów nie pamiętam :P. Jedna ciąża po drugiej i trochę się odłożyło przy okazji nic nie robienia. Teraz zaczęłam trenować od 15.03.2017. Ważyłam wtedy 66kg. Wymiary z tamtego okresu biodra:98cm, talia:76cm, biust:91cm,udo:57cm. Proszę o ocenę i podpowiedź czy coś należałoby zmienić. Pozdrawiam
















Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1230
No to bede próbować. Mam ochote na rybke teraz:p zaczęłam sie zastanawiac nad suplementacja ale czy na tym etapie jest w ogole sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1230
Jeszcze dwa zdjęcia. Wyżej już nie mogłam wrzucić...




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Witamy,
Ładna sylwetka, jest na czym pracować. :)
Taka rada odnośnie potreningu - nie wpisuj smażonego fileta z kurczaka, tylko po prostu pierś i tłuszcz, który użyłaś.
I wg mnie ta miska troszkę nieregularna - jednego dnia 50 tłuszczu, drugiego 120, dziwnie... Ale na ten temat wypowiedzą się mądrzejsi ode mnie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1230
Witam również:) tak, miska tak wygląda bo nie przykładam aż takiej wagi do liczenia tego co jem. Zwracam uwage aby białka dostarczać więcej bo wcześniej było go bardzo mało. Patrząc na ten dzień gdzie było 120 tłuszczy to ten ser sałatkowy tak podniósł wartość. Będę go zastępować twarogiem chyba.
Jeszcze mam prośbę o pomoc. Nie mogę edytować posta a w ankiecie zrobiłam błąd. Powtórzeń w serii jest 12,8,5.


Zmieniony przez - sylwiakk w dniu 2017-05-17 15:28:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Post można edytować tylko ostatni dodany, jeśli coś potem było napisane to już niestety nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
sylwetka super, bardzo ładnie jest już teraz
trening proponowałabym całkowiecie pozmieniać
a diete warto trzymac mnie więcej podobną każdego dnia
to dale pole manewru to ewentualnych obserwacji i działan na przyszłość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1230
Witam i dziękuję. Jakąś podpowiedź co do tych zmian mogłabym poprosić? Co jest złego w tym aktualnym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627399
Na moje oko trening za długi i za dużo w nim małych grup miesniowych ćwiczonych cwiczeniami izolowanymi. Ale Bziu na pewno Ci napisze dokładnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1230
W takim razie czekam z niecierpliwością:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Witamy na forum! Bardzo fajna figurka :)
Propsy za najlepszy stanik na swiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2637
Hej, witaj na forum i figura naprawde bardzo fajnie się prezentuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Pączek

Następny temat

DT amelia35 - redukcja i powrót do formy

WHEY premium