SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Konkursowy- Masa Dominik2458 pod okiem georgu

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17677

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
pisałem na górze żeby jakas fotką nas poczęstował, jednak widze że dalej sucho :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 32864 Napisanych postów 23015 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277710
Bez obrazy ale ten dziennik to żenada. Georgu powinien dostać podwójna nagrodę za.męki i wysiłek jak wkłada no i za prowadzenie dziennika bo gdyby nie on to dziennik miałby 2 strony może. Moim zdaniem 15 -16 latkowie nie dorośli do odpowiedzialnosci ( są wyjątki małe)


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2016-11-08 16:39:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14656 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
monkey22
Bez obrazy ale ten dziennik to żenada. Georgu powinien dostać podwójna nagrodę za.męki i wysiłek jak wkłada no i za prowadzenie dziennika bo gdyby nie on to dziennik miałby 2 strony może. Moim zdaniem 15 -16 latkowie nie dorośli do odpowiedzialnosci ( są wyjątki małe)



Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2016-11-08 16:39:20


Przeceniasz mnie Poza tym nie robię tego dla nagród

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11968 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
Niestety Panowie decyzja moderatorów zamykamy dziennik i kończymy zabawę.
bez obrazy, ale to jest parodia tego co reprezentujemy tutaj na forum.

rozumiem, ze Dominik jest mlody i nie moze pozwolic sobie na rewolucje swojego odzywiania.
ale patrzac na to jak prowadzony jest sam dziennik i zainteresowanie autora, ma po prostu to gdzies

trudno, szansa była, pomoc miales bardzo dobra, gdyby nie georgu to bys nawet nie wystartowal z dziennikiem, wiec pozostalo Ci przeprosic trenera na PW i w sumie tyle.


dziekowac za udzial moge jedynie georgu, bo niestety nie popisales sie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14656 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Sorry, że otwieram le też chcę mieć możliwość napisania jeszcze ostatnich słów

Nie oczekuję żadnych przeprosin, ani podziękowań Trudno Dominik od początku chyba nie doczytał czego będzie się tutaj od niego wymagać. Trudno... Może to nauczy go czytania najpierw regulaminów zanim się do czegoś zgłasza...
Mam nadzieję, że ta krótka przygoda czegoś go nauczyła. Nie wiele, ale może chociaż malutki kroczek do przodu. Na pewno mógł wyciągnąć dużo więcej. Nawet jeśli chodzi o technikę ćwiczeń, bo tutaj mięliśmy jeszcze spore pole do popisu. Trochę szkoda, bo liczyłem na więcej. Powodzenia Dominiku.
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik konkursowy Qitr+Marian - Robimy mase!!!

Następny temat

Road to FIBO KÖLN 2017 !! Dziennik Treningowy

WHEY premium