sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

Dodaj odpowiedź

Dziennik CrossArmy

Wysłana -
Dziś trochę dłużej, jutro zrobię dzień wolny, w piątek około 30km, a w sobote i niedziele będę się coś rano pobiegać, bo mam wesele w rodzinie :)

Wysłana -
Dziś długie wybieranie, ale mimo wszystko na pełnej. 20km w 1:45, a później zrobiło mi zasięg. Planowałem zrobić 30km i myślę, że ta sztuka się udała. Warunki idealne w lesie kabackim . Wczoraj był dzień off na ładowanie baterii, którą dziś mocno wyczerpałem. Po dobrym treningu jedno piwko i lody w nagrodę, żeby nie było zbyt sportowo w tym dzienniku. :)

Wysłana -
Męczący tydzień za mną, ale wykreślam jedno marzenie z mojej BucketList - Przebiec 100km+ w jednym tygodniu. Cały tydzień biegałem wolno, bo tylko jeden trening interwałowy, ale 103km na liczniku na zakończenie cieszy.

Komunikat:
Tworzę sportową aplikację do swojego portfolio, obecnie jest dość surowo, ale myślę, że to właściwy czas na spytanie się Was o opinię.
Aplikacja dostępna pod adresem: https://radiant-plateau-40972.herokuapp.com

Teraz przy wybieraniu treningów dostępne jest tylko bieganie, pływanie i kolarstwo.
Mam kilka pomysłów na rozbudowę:
-dodanie treningów crossfit i bazy ćwiczeń do wyboru(tak samo z treningiem siłowym)
-dodanie małego forum + dodawanie czegoś na wzór like na facebook, jeśli podoba nam się wypowiedź
-możliwość dodawania i obserwowania znajomych(teraz po zalogowaniu wyświetlana jest tylko historia obecnego użytkownika, ale w przyszłości po dodaniu znajomego można patrzeć również na jego historię)
-lista celów, na którą użytkownik może dodać nowe pozycję w celu lepszej motywacji

Wiem, że duża część osób na forum jest zapracowana, ale jeśli ktoś będzie miał chwilę czasu to chętnie przeczytam co Wam przychodzi na myśl, aby dodać do takiej aplikacji. Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli.

Strona 90 z 90
Dodaj odpowiedź