SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o białku!

Dzienne spożycie białka

Wysłana -
Jak jest z tym białkiem bo widze osoby w dziale Przygotowania do zawodow przekraczaja 2 g/kg i dochodza nawet do 3. W jakim celu to robią i jaka bedzie roznica jak spozyje 120 lub 200 g przy wade 60 kg?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Im niższy poziom bf, a większy masy mięsniowej, tym udział białka może być wyższy. Tym bardziej ludzie przygotowujący się do zawodów, "ochraniają" mięsnie.
Przy Twojej wadze (by tego mięsa i ryb coś na talerzu było to 150g można jeść).
W Twoim wypadku będzie to mało ekonomiczne jeść tyle białka, mając stosunkowo mało mięsni. Mija sie to z celem.
Wysłana -
Biore pod uwage i teraz mam 2g na liczniku. A jeszcze jedno pytanie czy bialko musi być spożywane co 3 h, czy wtedy jest lepiej czy moze być inaczej? Bo kiedys gdzies wyczytalem ze najlepiej co 3h, a potem czytam ze diete trzeba ustawiac do trybu zycia bo w pracy nie mam czasu na to wiec zasada przelamana

Zmieniony przez - nnnn2 w dniu 2017-08-27 14:30:48
Wysłana -
Nie musi być co 3h
Wysłana -
A niektorzy kupuja odzywke bialkową i spozywaja jak nie maja czasu co 3h, to coś daje?
Wysłana -
Nie
Wysłana -
To po co to robią?
Wysłana -
Zapytaj się ich, skąd mam to wiedzieć
Wysłana -
Ten dzial jest od tego zeby pytac a jak sie nie wie to nie robi spamu i nie odpowiada
Wysłana -
Kiedyś się tak przyjęło, a z biegiem czasu zostało to obalone po prostu.
Wysłana -
To Ty spamujesz pisząc bezsensowne posty. Skoro napisałem że to mit, to raczej nikt nie wie po co ktoś kupuje odżywkę białkową specjalnie po to żeby spożywać białko co 3 godziny. A jak chcesz wiedzieć dlaczego tak robią, to musisz spytać ich - chyba logiczne. Choć jak widać nie dla wszystkich.
Strona 1 z 8
Dodaj odpowiedź