SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzień martwego ciągu w Fit for Free,Poznań

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Ogólnie organizujemy to dla ćwiczących w tym klubie ale będą też osoby-goście z forum-Maceek z córką i Tomek Danielak.

Będą także zdjęcia i filmy-jako fajna pamiątka z treningu oraz jako materiał dydaktyczny-każdy uczestnik zobaczy jak sam to wykonuje i jak to robią bardziej zaawansowani koledzy.

Przy okazji chcemy trochę odczarować to ćwiczenie z narosłych mitów i legend-typu-najbardziej kontuzyjne ćwiczenie,nie można za dużo nakładać,bo wyskoczą dyski itp.

Jak ktoś jest z Poznania albo chce mu się przyjechać na taki trening-zapraszamy-proszę o wpis i będzie można wejść gratis i z nami potrenować


Termin

14 maj 2017niedziela ,godzina 9:30


Miejsce

Fit for Free,Poznań, Stadion Inea ul Bułgarska


Goście specjalni
-Maceek z działu + 35
-Tomek Danielak

Będzie też Kolos,-nie waży już 180kg a ok 160 kg-ale nadal ma 215 cm i robi wrażenie
Rafał Nejman-trener,miłośnik ćwiczeń siłowych-martwy ciąg,przysiady,wyciskania oraz ćwiczeń ciężarowców-rwanie ,podrzut + ćw pomocnicze.
Be też ja - i za kamera i przy sztandze :)






Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Tomek Danielak,Kolos-będą brali udział w tym treningu


Kolejne zdjęcia-Macek i Tomek z Pauliną ,która także przyjedzie potrenować










Tomek z Pauliną









Zmieniony przez - masti w dniu 2017-04-29 07:34:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
Zacna ekipa !

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
W najbliższą niedzielę odbędzie się trening martwego ciągu-dla początkujących,zaawansowanych i dla mistrzów-podejścia będą filmowane,trenerzy i mistrzowie będą doradać-szykuje się super zabawa i kolejna sportowa przygoda :)

Wejście na ten program jest bezpłatne-Fit for Free w ten sposób sponsoruje ten program.

Będzie też trochę supli dla najbardziej aktywnych ,czekam także na koszulki-jak dojdą-także uczestnicy je otrzymają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
masti
Pozwoliłem sobie udostępnić temat w moim dziale...


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-05-09 20:11:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Panie ,Panowie-zapraszam na trening w niedzielę-na pewno będzie ciekawie,sportowo a do tego dla uczestników koszulki SFD(właśnie czekam na kuriera ) oraz nagrody dla najbardziej zaangażowanych w techniczne niuanse tego ćwiczenia.

Jakięś większe ciężary też powinny być-Rafał-zadeklarował na redukcji 205 kg-ale czy się uda?

Dziś narzekał ,że ładowanie węglami niezbyt wchodzi.


A ja tak próbnie ,zastanawiałem się czy raz, czy więcej :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Chętnie bym przyszedł zobaczyć jak mi wyjdzie MC, musze się gdzieś zarejestrować? Czy wejde wtedy bez problemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Szczypior.trenuje
Chętnie bym przyszedł zobaczyć jak mi wyjdzie MC, musze się gdzieś zarejestrować? Czy wejde wtedy bez problemu?


Wszystko na ten temat Masz w pierwszym poście...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Tak,wolałem siè upewnić czy tylko wpis wystarczy jak dokonałem czy może jakieś dane będą potrzebne. Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
W recepcji powołujesz sie na ten trening i wchodzisz gratis-zgłaszasz się do mnie po koszulkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
masti
W recepcji powołujesz sie na ten trening i wchodzisz gratis-zgłaszasz się do mnie po koszulkę.




Co firma to firma
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VI Ustawka SFD - StepOne Fitness Poznań 20 maj 2017

Następny temat

Skład reprezentacji Polski na ME KiF 2017

WHEY premium