SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Działanie kreatyny u mnie (14.5 lat :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5122
Witam ,chciałbym sie podzielić działaniem cyklu kreatyny na mnie (14.5 lat)
No więc miałem w bicepsie ok 28.5 a teraz mam ok 30 i mam takie pytanko czy jak bede ćwiczył tak jak dotychczas (ok 75 minut dziennie)mam szanse jeszcze troszke przybrać na wadze i wymiarach (cykl skończył się dzisiaj) ,zjadłem 200 tabletek Olimpa
Z góry thanx za odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
heh o wiele za wczesnie zaczales z kreatyna...
Byc moze zwiekszenie wymiarow laczy sie tylko i wylacznie z nasyceniem komorek miesniowych przez wode (jeden z efektow dzialania kreatyny) -> jakies 1-2 tygodni po cyklu prawdopodobnie wymiary wruca do zblizonych do tych przed kuracja.
Radze Ci poczekac z nastepnym cyklem -> az do ok 17 roku zycia... do tej pory polecam Gainer, Bialko, Aminokwasy -> wyniki w Twoim przypadku moga byc lepsze niz tych na kreatynie.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj kolego żle zrobiłeś biorąc kreatyne w takim wieku (co bedzie potem?)ale jak już to uczyniłeś i miałeś zadowalające efekty i nie chcesz ich stracić to spraw sobie dobrą diete oraz jeżeli masz kase to możesz ją uzupełnić w jakieś białko lub gainera cwicz regularnie dużo wypoczywaj a efekty napewno bedą widoczne!


ABY ŻYĆ TRZEBA WALCZYĆ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5122
Kreatyny już niebęde brał ,ale co polecacie mi (cos porządnego po czym masa niezejdzie:) ,ostatecznie jaką diete zastosować sobie (na mase bo jestem chudy jak szczypior :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do diety to dieta masowa dział "odżywiane" tam jest tego troche, a co do suplementów to zapodaj sobie w zależności ile masz kasy, gainer polecam SMP (HI TEC) i białko też z hi teca a jeżeli masz więcej kasy to jeszcze jakieś aminokwasy polecam amino anabol pq!

ABY ŻYĆ TRZEBA WALCZYĆ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5122
A takie drobne pytanko , czy ćwicząc tak jak dotychczas (5 dni w tygodniu po ok 75 minut) i stosując np. białko mam szanse osiagnąć chociaż drobne efekty do wakacji ?
Acha dzięki wszystkim za rady !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Dieta + ewentualne uzupelnienia (odzywka bialkowa, gainer) napewna przyniosa efekty -> do wakacji duzo czasu! Powodzenia!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To wszystko zależy od ciebie i od twojego organizmu, ćwicz, dobrze sie odżywiaj, długo wypoczywaj a efekty same przyjdą, w tym sporcie trzeba być cierpliwym a potem przychodzą naprawde dobre efekty ciężkiej pracy i siły woli!

ABY ŻYĆ TRZEBA WALCZYĆ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
polecam jeszcze sanostol

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Mleczyk nic Ci nie bedzie po jednej kuracyjce)

Ja odmiennie od kolegów uwazam iz mozesz robic wspomaganie kreatyna lecz w dawkach 1-2 gm/dzien.Dodatkowo zaopatrz sie w odzywke białkowa lub gainera i bedzie ok.

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Hmmm... Nie ma mu co doradzać żadnych suplementów... Chłopak ma dopiero 14 lat - jego organizm jest w trakcie intensywnego rozwoju... nie ma co ingerować w jego gospodarke nawet odżywkami... dobra dieta w zupełności wystarczy... Jeżeli kolego liczysz na duże przyrosty to proponuję zmniejszyć częstotliwość treningów... góra 3 razy w tygodniu... taki plan zapewni Ci odpowiednią regenerację a co za tym idzie przyrosty...

truthfully mankind of energy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK BRAĆ TO WSZYSTKO

Następny temat

Kreatyna: Multipower vs HiTec

WHEY premium