SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dział Sztuki Walki się rozwija

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Miło mi zauważyć, że odkąd toczone są boje o skuteczności itp. nasz Dział rozwija się w postępie geometrycznym. Czas jednak chyba pomyśleć o jakimś podziale tegoż Działu na co najmniej dwa inne. Walki sportowe, albo powiedzmy sobie konkurowanie oraz ulicę no i może jakiś dział ogólny. Zanim taka zmiana zostanie dokonana, dobrze by było zrobić jakiś przegląd i zebrać Wasze opinie na ten temat.

Proszę bez kłótni i wyzwisk.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi osobiście podoba się pomysł podziału na ulicę i sport. Jestem przekonany, że uczestnicy tego forum i tak będą przeglądali oba działy.

Dobrze byłoby dodać jeszcze miejsce, w którym można byłoby znaleźć jakieś ciekawe artkuły ze stron internetowych czy magazynów... ciężko znaleźć takie rzevzy w internecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,

Obawiam się, że ten pomysł nie dokońca jest trafiony, a to z tego względu, że jedyny podział jaki sie nasuwa po lekturze zamieszczanych w tym dziale postów to:
BJJ i reszta. I tak w dziale BJJ będziemy zajmowali się wysławianiem tego stylu pod niebiosa, co w dłuższej perspektywie może znudzić nawet samego Borutę, natomiast w dziale "reszta" z braku możliwości wykłócania się z Borutą może wiać nudą.
Także moje zdanie, niech zostanie tak jak jest teraz.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Słowa nie napisałem o utworzeniu działu bjj i nawet mi to do głowy nie przyszło. Sport i ulica oto co napisałem.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
Fighter, fajny pomysł...

Zastanawiam sie co będą pisać w dziale ulica
) np jak mieszać bejzbolem po kościach )

fajne, czegoś można by sie dowiedzieć.


Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O utworzeniu takiego działu to ja napisałem. Bo tylko taki podział może wyeliminować spory i kłótnie miedzy zwolennikami stylu BJJ i jego przeciwnikami (czytaj zwolennicy i przeciwnicy Boruty). Każdy inny podział nic nie zmieni, będzie to samo, ciągłe kłótnie.
A w dziale "ulica" to o czym będzie pisane, o kopnięciach w kolano albo o uderzeniach w grdykę itp, itd. Przepraszam ale nie wydaje mi się za słuszne propagowanie takich zachowań wśród jak by nie było młodych ludzi odwiedzających to forum. I tak są tego uczeni na treningach.
Podsumowując, podział na sport i ulicę w dzisiejszych czasach to troszkę taki sztuczny twór.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
nie mam nic do Boruty. powinniśmy go także cenić za to, że twardo trzyma się swego zdania

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dyq, przestań takie rzeczy pisać :)
bo naprawdę zaczną pisać jak bejzbolem napie.....ć ludzi na ulicy albo nożem w ... plecy najlepiej.
Nie tędy droga panowie, myślałem że celem tego działu jest propagowanie samoobrony a nie szkolenia w dozbrajaniu się i robienia ludziom krzywdy.

Narka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Co Ty Ghost ? Opamiętaj się! Jak się bronić przed baseballem to inna sprawa, czy przed nożem, a nie jak komuś przyłożyć. To nie Forum dla początkujących morderców i zadymiarzy.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 798
Generalnie uwazam ze tego co switnie dziala sie ni naprawia.
Przeciez jak beda np. dwa dzialy (ulica i sport) to ludzie z bjj beda mowic ze bjj jest najlepsze i tu i tu - moze to i prawda, nie wiem do konca, ale na forum to nic nie zmieni.
Pozdrwiam

--------
Wilhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
jak walić bejzbolem to wiem, a jak sie bronić, to trochę gorzej. Przydadzą sie na pewno rysunki, nawet odręczne.

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26976
Fighter zastanów się, najlepszą forma obrony przed nożem czy baseballem jest dobry czas na 100 m i moim zdaniem ta forma powinna być na Forum najczęściej propagowana. W innym wypadku skutki zastosowania innego sposobu moga być dla "wyedukowanego" na Forum tragiczne. Poza tym chyba zapomiałeś, że jest to SPORTOWE Forum Dyskusyjne. Jeżeli taki dział powstanie to możemy tu mieć, wbrew Twoim intencjom, Forum dla początkujących morderców i zadymiarzy.

Pozdrawiam

Max

Max

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piękno sztuk walki

Następny temat

Niebezpieczne miejsca w waszych miastach

WHEY premium