SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziaćka ;)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15558
czesc, mam problemik, jak sobie pocwicze to na drugi dzien boli mnie dżondro/a ;) nie jest to bol jako taki, tylko taki ucisk cos takiego, zazwyczaj po jakims czasie ustepuje. help... co to moze byc...

%)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
procesy patologiczne prawie zawsze należy kontrolować - ale o tym powinien informowac lekarz(specjalista) !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Mialem podobnie, ale nie wiem co to jest. Od robienia przysiadu i martwego ciągu bolalo mnie lewe jajko tak ze mialem dosc wszystkiego. ZMiejszyłem obiążenie w niektorych cwiczeniach, a niektorych zaprzestalem i przeszlo. Spubuj to samo jak nie pomoże to lekarz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15558
o, dzieki za szybka odpowiedz... a jakie cwiczenia zredukowales? Ja robilem wczoraj plecy i bic i dzisiaj lewe jajko mi sie daje we znaki :/

%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Pradopodobnie od pleców moze sie przetrenowales. Istnieje takie cos jak przepuklina jądra ale to byś sam wiedział jakbyś to miał.

Ja przestalem robic całkowicie martwy ciąg bo w końcowej fazie jak opuszczałem cięzar bolało mnie lewe jajko, a w przysiadzie robie więcej powtórzen ale mniejszym cięzarem i jakos przeszło. Cwicze takie rzeczy jak nogi czy grzbiet w obcisłych spodenkach i z pasem treningowym i niemam juz tego problemu. Ale jak mowie u ciebie moze byc cos innego. Zmiejszyłbym cięzary na twoim miejscu. A jak by nie pomoglo to przeszedł sie do lekarza rodzinnego i zapytał chociarz o przyczyne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15558
aaa przepuklina jadra?? jak bym to poznal sam?

%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Miałbys po prostu większą objęctośc moszny niz zwykle, pętla jelitowa w skutek wysiłku schodzi do moszny i moze sie skonczyć operacją.
Ale moze u ciebie jest po prostu ucisk na nerw krzyżowy podczas duzego wysiłku i ból promieniuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
tak tez moze być : ucisk, skucz, itp ....
mniejsze ciezary , ew lekarz ...
co do przepukliny kto wie kto wie ... moze jakiś poczatek

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
nie ma przepuklin jadrowych czy mosznowych, sa tylko pachwinowe i udowe

a ten bol jadra to moz byc wlanie pierwszy objaw w/w

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15558
Dziekuje wszystkim za odpowiedzi. Bylem dzisiaj u urolog-mana bo nie dawalo mi to spokoju. Zrobil mi USG jajka, powiedzial ze jest tylko malutki torbiel (co to?) i nie mam sie czym przejmowac. Mowil ze boli bo rosne czy cos takiego i moge dalej cwiczyc silowo. Wszystko trwalo 5 minut.




I skasowal 90zl
Po liceum ide na AM

%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
torbiel to taki niegroźny nowotwór
torebka wypełniona wodą

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 456
Niegroźny nowotwór...Sama nazwa jest jzu groźna eh.

Chcesz isc na AM ucz sie 10 godzin dziennie, idz na kursy i korepetycje. Ja teraz żałuje ze tak nie zrobilem i bede ładnie smarował złotyszami za edukacje.

SPRAWIEDLIWOSC MUSI BYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

naderwane wiazado kolanowe :// .. jakieś ćwiczenia ?

Następny temat

Fryzura z "wzorkami"

WHEY premium