SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dysproporcje obwodu brzucha??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Witam wszystkich..
Mam pytanie związane czy to genetycznie czy dysproporcje do poprawienia :) dodam ze byłem z kręgosłupem u lekarza i mam perfekto :)_

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
No to uspokoiliśmy chłopaka. Jeszcze trochę pożyje.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-05-13 17:55:53

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
na zdjeciu nie widac brzucha

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Zakładam, że chodzi Ci o wcięcie w talii po prawej stronie.
U jakiego lekarza byłeś? Tylko fizjoterapeuta raczej może to stwierdzić, że masz perfekt kręgosłup.

Wg mnie może być delikatna skolioza, widać trochę bardziej, jak się podkręci kontrast na zdjęciu. Lekki łuk w lewo na dole i w prawo na górze. Ale to też mogą być moje zwidy, jakieś twoje specyficzne ustawienie, krzywo założone gatki, oświetlenie...

Możesz dać jeszcze zdjęcie w pochyleniu do przodu z wypiętym dolnym odcinkiem, tak żeby kręgi było bardziej widać. U mnie wtedy widać wyraźniej skrzywienie, jak stoje prosto, to już nie za bardzo.


Zmieniony przez - xorton w dniu 5/11/2018 12:58:06 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Różnica jest bardzo niewielka i może wynikać z tego, krzywo stoisz ewentualnie może gdzieś być delikatna różnica bo nie jesteśmy idealnie symetryczni.
Jeśli kręgosłup badał kompetentny lekarz to wszystko gra.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Byłem na robione prześwietlenie kręgosłupa i wyszło ze nie mam skoliozy. Fizjoterapeuta to samo powiedział i dodam, że z przodu też widać przy skośnym zewnętrznym ze mam dysproporcje. I zastanawiam się jakimi ćwiczeniami to mogę wyrównać albo jakieś porady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Jeśli pojawia się dysproporcja, a z postawą wszystko w porządku to możesz gdzieś niesymetrycznie się ustawiać podczas ćwiczeń albo zwróć uwagę czy w życiu codziennym funkcjonowaniu czy pracy nie masz jakiejś aktywności, w której jedna strona jest dominująca bo mogła z tego powstać dysproporcja.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
wstawiłbym zdjęcie brzucha ale nie mogę ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Znacie jakieś ćwiczenia żeby ewentualnie zniwelować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Powiem Ci szczerze, że ta dysproprcja nie jest duża. W teorii mógłbyś zrobić jakieś ćwiczenie unilateralne ale to może znów doprowadzić do dysproporcji przeciwnej.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
od przodu może nie wygląda najgorzej ale gorzej z tyłu ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój FBW do oceny

Następny temat

Siła tricepsa oraz pytanie o plan treningowy.

WHEY premium