SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dysproporcje motyli

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 835
Otóż mam pewien problem.Wiem że był już poruszany temat o dysproporcjach ciała ale ja mam dysproporcje jeśli chodzi o motyle.Otóż nie wiem czemu prawy jest większy od lewego i to dosyć znacznie bo od razu to widać na oko.Nie wiem co jest przyczyną gdyż motyle sie robią głównie przy klatce przy szerokim uchwycie a sztangę zawsze podnoszę równiótko i dokładnie.Co może być przyczyną?Jak to zniwelować?Mam z lewej strony gryfu zakładać więcej obciążenia czy co?Ale tak z kolei nie da się ćwiczyć bo bedzie rzucać na lewo.Pomóżcie jeżeli wiecie jak temu zaradzić.

Strach przed śmiercią jest gorszy niż ona sama.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 419 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12996
ja moze si enie znam ale motyle to sie robia chyba przy podciaganiu na drazku w szerokim uchwycie czy wioslowaniu sztanga

"Tak jak na polu walki nie tego człowieka
Mam za najdzielniejszego, co najgłośniej szczeka,
Tak samo i pobożność szczerą w sercu kryje
Nie ten, co leżąc krzyżem, skręca sobie szyję".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ja robie motyle na wyciągu
to zalezy od siły rąk.ja tez mam dysproporcje,bo jedna reka jest silniejsza,i troche szybciej ciągnie drązek z wyciągu

popracuj nad techniką

Zmieniony przez - Damixxx w dniu 2004-07-17 23:33:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klatka piersiowa

Następny temat

Diety

WHEY premium