SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dysproporcje

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52
Już od dosyć dawna ćwiczę na siłce. Ostatnio zaczełem zauważać spore dysproporcje w budowie ciała. Barki szerokie klata rośnie ręce też uda dość duże jest wysoki, ale mam bardzo duże wcięcie w talii i jestem bardzo szczupły w pasie. Ćwiczę brzuch dosyć intensywnie tak jak mięścnie międzyżerbrowe, ale od tego nie pójdzie w szerokość. Jak zwiększyć szerokość ciała na wysokości brzucha? Jedyne co mi przychodzi do głowy to te mięsnie miedzyżebrowe ale one sa wyżej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
powiedzmy ale nie chodzi tylko o wciąganie brzucha (przy napietym poprzecznym brzuch tylko troche się wciąga) bo jak jeszcze masz go napiety to odczuwasz tez napiecie prostowników grzbietu w odcinku lędzwiowym i innych mięsni (nie wiem dokładnie jakich wiec nie chce w bład wprowadzac, ale zdaje mi sie ze to kulszowo-biodrowy)

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Jesli chodzi ci o talie to ciesz sie to jest najlepsza opcja jaka moze byc czyli waski w pasie i szeroki w barkach.Jednak moze mylisz pojecia i nie chodzi ci o talie o miejsce gdzie powinny wygladac miesnie najszersze grzbietu.Pokaz lepiej fote.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52


Akurat nie mam jak zrobić.. Ale a tym miejscu gdzie kółkami zaznaczyłem. Róznica między szewrokością barów a tych wcięć w talii jest duża. Ale jeżeli tak jest dobrze to ok ;] Wcięcie jest największe na wysokości połowy brzucha. i wraz z mięśniami żebrowymi zaczyna przechodzić w góre rozszerzając się. Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16209
Ja to bym sie na twoim miejscu cieszyl gdybym tak mial

Dzień bez treningu, to dzień stracony

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5290
mi też tak się robi. Staram się o masę i poswalam sobie na tłuszczyk na brzuchu i liczę że mi się tam zmasuje. I chyba właśnie tak bedzie . Ty pewnie nie lubisz "typowego" wyglądu kulturystycznego tzn. jak goście z zawodów? Ja akurat tak mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67


Witam!
To moj pierwszy post tutaj wiec jak bede nikumanty to nie bijcie... :)
Problem chyba podobny jak u zalozyciela tematu, ale zasadnicza roznica jest taka ze ja wogole nie jestem wicwiczony co widac na focie :( ale koncze 18 lat i sie wqrzylem i biore sie troche za siebie :D Stad moja obecnosc tutaj :)
Mniej wiecej w tym miejscu gdzie autor zaznaczyl na schemacie kolka ja mam wciecia ale moze nie tyle ze tam jest wasko co mam szerokie biodra :( znaczy nie to ze gruby jestem czy cos ale po prostu takie mam kosci miednicy czy czegos tam(sory)...
Takze wygladam tak:
-barki slabe (ale luz narazie...)
-klata i brzuch lipa (ale luz narazie...)
-no i te kosci biodrowe(?)tak jakby zabardzo rozbudowane wzgledem reszty... No i uda mam tez spore jak do reszty moich miesnie jesli cos takiego mam wogole:P(kiedys baardzo teraz duzo roweru). No i efekt jest taki ze sporo ubran szczegolnie t-shirtow lipnie wygldam bo tak wisi nieladnie rozciagniete na dole, w tym przewezeniu z kolei jakby mnie nie bylo :P
Mam nadzieje ze cos zrozumiecie sory ze tak dlugo ale wdroze sie powoli na to forum, mam nadzieje :)
Licze ma pomoc!
Pozdrawiam, Andrzej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6470
hehe mialem gdzies dany post z takim czyms. Mam ten sam problem. Ale u mnie to kosci miednicy sa duze... Wiec bym musial barki moco wycwiczyc albo miesien ten gdzie jest to wciecie wycwiczyc...

I can be better :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
a wiecie co to są mięśnie skośńe brzucha? i wszystko jasne

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez mam takie wciecie i powiem wam ze mi sie to podoba nie chce wcale tego zmieniać, powiekszcie klate i bary i zobaczycie jaki bedzie efekt:)pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ahaaaaaa, nie mam pytań, stary ja bym skakał z radości jak bym był wąski w talii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49
hehehe...ja mam podobną sytuacje.Też mam grube uda i taki jak by szerszy w pasie jestem ale zawsze myslem ze to od grania w pilke bo bardzo istensywnie uprawiam ten sport:P ale jak ozbaczylem ta fotke to jak bym widziaol siebie heh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uwaga - nadmiar skóry - zapraszam do czytania

Następny temat

jakie odżywki? do 300 zlotych

WHEY premium