SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dysproporcja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Moim zdaniem wcale ta klatka nie odstaje od reszty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
jedyne co po tych zdjęciach widać to klata, łapy i barki, moze byc taka sytuacja ze łapy masz genetycznie dominujace od cała tajemnica problemu, dla bardziej profesjonalne oceny trzeba lepszych zdjęć jak kulturystyczne pozycja przodem i tyłem.
"Katuje ja caly czas a ona stoi w miejscu,jedynie staje sie bardziej wyrzezbiona" - prawidłowo, miesień katowany stoi w miejscu bo się nie regeneruje, jak często wykonujesz ten lekko przewalony trening? btw bf ok.13%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1105
srednio co 3 dni,zeby dac czas na regeneracje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1105
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1105
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No generalnie jest slabo bo jestes poczatkujacy, za kilka lat sie wszystko unormuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
realnamenotexist
Trening mniej wiecej taki;plaska x5(up 70 do 95konczac na dobicie max)rozpietki,skos siedzac x5,pompki na podwyzszeniu x5 max,jak oceniasz moj bf %?


Mateusz4949
jak często wykonujesz ten lekko przewalony trening?


realnamenotexist
srednio co 3 dni,zeby dac czas na regeneracje


dobrze rozumiem że robisz ten trening ( 20 serii) co 3 dzień ? Jak tak to nie ma co się dziwić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
warezz
No generalnie jest slabo bo jestes poczatkujacy, za kilka lat sie wszystko unormuje


wszyscy od czegoś zaczynają a co do autora jak na taki staż po tym co przynajmniej widać to jest całkiem dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
Jak na 8 miesięcy to jest dobrze, ponadprzeciętnie.
Po zdjęciach całej sylwetki widać że rzeczywiście klatka odstaje delikatnie. Po tym treningu co 3 dni, to on jest najprawdopodobniej winowajcą, wszystkie partie tak katujesz (intensywność treningu,ilość serii i ćwiczeń, odstęp między treningami)? Taki trening można robić raz na 7 dni, choć lepiej może i by było 2 razy/week tylko ucięty o połowe (9-12 serii) ale to już sam musiał byś sprawdzić w praktyce co będzie działać lepsze efekty. Osobiście zmienił bym trening, najpierw dał trochę luzu np. 2 tygodnie lżejszy trening - mniej ćwiczeń/serii a potem wszedł tak ja wyżej napisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Mateusz4949
Osobiście zmienił bym trening, najpierw dał trochę luzu np. 2 tygodnie lżejszy trening - mniej ćwiczeń/serii a potem wszedł tak ja wyżej napisałem.


zrobiłbym podobnie najpierw trochę zluzować żeby zregenerować , następnie trening 1 x tyg. 14-16 serii w zupełności wystarczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ginekomastia?

Następny temat

Wzdęty brzuch - IBS bezsilnosc :(

WHEY premium