sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 5

Wysłana -
bardzo niski (niekoniecznie zawsze) oraz dlugi deficyt kaloryczny. czesto duzo zawodnikow np po zawodach najedza sie syfu, napija alko, a na drugi dzien forma lepsza. ogolnie nie ma na to jednej rady dla kazdego, wiec do tego podchodzi sie idnywidualnie. czasem moze przynies to odwrotny skutek jesli jest to zle robione bo nie kazdy moze sobie na to pozwolic i trzeba wiedziec jak to zrobic. kolega wyzej podejrzewam ze jadl co popadnie i nie spodziewal sie takiego efektu ale to nie znaczy ze najesz sie tez syfu 20k kalori i bedize super efekt. tak w skrocie trzeba dojsc do naprawde dobrej formy gdzie tego fatu i wody jest malo, wtedy efekt jest bardziej widoczny.
Wysłana -
Podawał ktoś Tren Base z Andro podskórnie?
Wysłana -
za tydzień lecę na 4 dni, w sumie 3 noce do Hiszpanii, wylot nd wcześnie rano, powrót śr wieczorem, leci tren ace, i co z tym zrobić, wbić rano w nd trochę więcej trenu, ujdzie tyle czasu przerwy? a może przejść na długi tren albo mixa bo trochę męczące to częste bicie, lecę tylko z bagażem podręcznym, a lecą w tle orale, tura i T3, da radę to jakoś wziąć z sobą?
Wysłana -
W nd przybij normalnie i nie zawracaj sobie głowy p******ami
Wysłana -
Tak właśnie myślałem, a co z tabsami?
Wysłana -
hero69
za tydzień lecę na 4 dni, w sumie 3 noce do Hiszpanii, wylot nd wcześnie rano, powrót śr wieczorem, leci tren ace, i co z tym zrobić, wbić rano w nd trochę więcej trenu, ujdzie tyle czasu przerwy? a może przejść na długi tren albo mixa bo trochę męczące to częste bicie, lecę tylko z bagażem podręcznym, a lecą w tle orale, tura i T3, da radę to jakoś wziąć z sobą?Przewóz/transport to Twoja sprawa, nie pytaj o takie rzeczy tutaj.

INJ - bijesz przed wylotem wg planu dawka (nieczego nie podbijaj ani nie zmieniaj) wracasz i lecisz dalej tak jak leciałeś.

TBL - weź tylko odliczoną ilość tbl ze sobą.


A nawet jak przerwiesz na te 4dni wszystko to nic sie nie stanie.
Strona 957 z 957
Dodaj odpowiedź