SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6126124

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Dzieki

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1972
Siemanko kiedys wrzucalem tu DNP Jadlem go troche i spadlo 9 kg .
Ost postaniowilem zrobic hamskiego cheta 15k kcal bylo gdies i zarzucilem 1tb diura na noc :)
A waga -0.5kg nizsza niz dzien wcznesniej
I tu moje pytanie
Darady wgl przytyc na tym DNP?..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
nie da rady przytyc, zreszta co to wgl za pytanie skoro wiesz do czego ten srodek sluzy a pytasz o przyrost wagi. im wiecej wegli na dnp tym efekt lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1972
naziwisko
nie da rady przytyc, zreszta co to wgl za pytanie skoro wiesz do czego ten srodek sluzy a pytasz o przyrost wagi. im wiecej wegli na dnp tym efekt lepszy.


Clen i t3 tez sluza do tego a mimo to darady przytyc :)
No ale wpadlo prawie 2000ww i 500tl Do tg w ciasnym pomieszczeniu puls spoczynkowy to bylo 120 :D..
A gdzie zawartosc jelit np? ;)


Zmieniony przez - BolekAnaboleK w dniu 6/24/2017 11:25:21 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
na wszystkim mozna przytyc, nie ma tu cudow

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1972
No wlasnie tez tak myslalem a tu taki numer ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Jednorazowy Cheat nie zawsze musi się wiązać ze wzrostem wagi. Jedz tak przez tydzień to przytyjesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Ja też wczoraj zjadłem pizze 42 cm ponad program, zrobiłem pod wieczór nogi i rano waga kg niższa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
dobrze zrobione ladowanie podczas reduckjci przynosi wlasnie taki zamierzony skutek ale musza byc spelnione odp warunki zeby to zadzialalo, bo nie na kazdym etapie redukcji to zadziala. metoda bardzo czesto stosowana u zawodnikow. ameryki nie odkryles ale cieszy mnie twoje zadowolenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84540
Napisz kolego jakie te warunki muszą być spełnione żeby takie ładowanie dało zamierzony skutek

długa droga przede mną

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium