SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6112090

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21417 Napisanych postów 30696 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869182
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
A LAcidofil?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2193 Napisanych postów 12636 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170482
No multilac bardzo dobry, również polecam
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Poczytałem ze synbiotyk to taka bogatsza wersja probiotyku .
Obecnie podjadam swansona. Codziennie po 1 w opakowaniu 60 .
Wyczytałem ze dawkowanie synbiotyku również jest 1 dziennie . Jednak środek o którym piszecie jest pakowany po 10 sztuk . Czy jest jakiś określony czas zażywania synbiotyku ?

I tak na chłopski rozum jaka jest różnica miedzy tymi środkami dla zwykłego śmiertelnika

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23367
Dzięki wam
Do kolegi wyżej probiotyk i prebiotyk = synbiotyk
A jeszcze pytanie jak go stosujecie przy oralach a jak w momencie samych inj ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205428
Balearic
Dzięki wam
Do kolegi wyżej probiotyk i prebiotyk = synbiotyk
A jeszcze pytanie jak go stosujecie przy oralach a jak w momencie samych inj ?


Zależy jakie iniekcyjne lecą bo np tren to ryje flaki konkretne...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Jeszcze lepiej ryje tren z antkiem, u mnie apetyt zerowy, zgagi, kwaśne odbicia, wzdęcia etc.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
prz1993
Multilac bdb, sam stosuję i dla mnie lepszy niż popularne sanprobi Tu masz fajną cenę https://www.e-medest.pl/multilac-kapsulki-10-szt-17166,p (mam nadzieję że link do apteki można?)

Jak dawkujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21417 Napisanych postów 30696 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869182
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
Czytam że Tren ryje flaki i siada przy nim apetyt a ja czuję się na nim najlepiej. To mój ulubiony środek i mogę na nim jechać bardzo długo. Apetyt mam b.dobry. Regularny klocek o tej samej porze i zero problemów z układem pokarmowym mimo że mam teraz 4g białka / kg. Może jest jakaś różnica między Ace a Enanem nie wiem nie znam się tak bardzo. Dla mnie oba są takie same. Samopoczucie i libido też najwyższej jakości. Czasami myślałem sobie przy takich komentarzach że po prostu mam słaby Tren. Ale sprawdziłem już kilka labów i odczucia podobne. Obecnie od kilku tyg regularnie budzę się dwie godziny przed budzikiem i drzemam do budzika wypoczęty. Więc raczej w moim trenie jest tren.

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

WHEY premium