SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6125379

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
bardzo niski (niekoniecznie zawsze) oraz dlugi deficyt kaloryczny. czesto duzo zawodnikow np po zawodach najedza sie syfu, napija alko, a na drugi dzien forma lepsza. ogolnie nie ma na to jednej rady dla kazdego, wiec do tego podchodzi sie idnywidualnie. czasem moze przynies to odwrotny skutek jesli jest to zle robione bo nie kazdy moze sobie na to pozwolic i trzeba wiedziec jak to zrobic. kolega wyzej podejrzewam ze jadl co popadnie i nie spodziewal sie takiego efektu ale to nie znaczy ze najesz sie tez syfu 20k kalori i bedize super efekt. tak w skrocie trzeba dojsc do naprawde dobrej formy gdzie tego fatu i wody jest malo, wtedy efekt jest bardziej widoczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 328 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62279
Podawał ktoś Tren Base z Andro podskórnie?

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84540
za tydzień lecę na 4 dni, w sumie 3 noce do Hiszpanii, wylot nd wcześnie rano, powrót śr wieczorem, leci tren ace, i co z tym zrobić, wbić rano w nd trochę więcej trenu, ujdzie tyle czasu przerwy? a może przejść na długi tren albo mixa bo trochę męczące to częste bicie, lecę tylko z bagażem podręcznym, a lecą w tle orale, tura i T3, da radę to jakoś wziąć z sobą?

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
W nd przybij normalnie i nie zawracaj sobie głowy p******ami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84540
Tak właśnie myślałem, a co z tabsami?

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
hero69
za tydzień lecę na 4 dni, w sumie 3 noce do Hiszpanii, wylot nd wcześnie rano, powrót śr wieczorem, leci tren ace, i co z tym zrobić, wbić rano w nd trochę więcej trenu, ujdzie tyle czasu przerwy? a może przejść na długi tren albo mixa bo trochę męczące to częste bicie, lecę tylko z bagażem podręcznym, a lecą w tle orale, tura i T3, da radę to jakoś wziąć z sobą?



Przewóz/transport to Twoja sprawa, nie pytaj o takie rzeczy tutaj.

INJ - bijesz przed wylotem wg planu dawka (nieczego nie podbijaj ani nie zmieniaj) wracasz i lecisz dalej tak jak leciałeś.

TBL - weź tylko odliczoną ilość tbl ze sobą.


A nawet jak przerwiesz na te 4dni wszystko to nic sie nie stanie.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
ja zawsze biorę ze sobą. Jeszcze mi za 2 strzykawki albo 1 flakon nic nie zrobili.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Ogólnie to miałem 2x problem z towarem i to w miejscach gdzie się nawet nie spodziewałem, malediwy i kuba - $$$ załatwiły sprawe. Pierwsze 100$ dostali po 50$ w drugim 50$ dostali po 30$.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84540
Ta jak pisałem to Hiszpania,

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 2 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84540

długa droga przede mną

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium