SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskryminacja na treningach sportów walki ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 137 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6643
Witam.Mam taką nierozwiązaną kwestię.Ostatnio zauważyłem na treningach ,że trener podczas sparingów szkoleniowych przydziela mi dziewczyny.Sam z siebie.Nawet ostatnio dobrałem się z kolegą a trener go zabrał ode mnie i dał mi dziewczynę.I chciałem się zapytać o czym to może świadczyć,czego to jest wynikiem?Podkreśle jeszcze ,że ta dziewczyna jest w/g mnie dosyć taka strachliwa,marny materiał na fightera,ale może się wyrobi.A może mam dojrzałą osobowość i nadaję się do "docierania" słabszych,trener wie,że ich nie uszkodzę przypadkiem ? A może co innego..........
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 792 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11203
oficerbart
Znowu byłem w parze z dziewczyną na lekkim sparowaniu.Mam wrażenie że cała sala sie ze mnie śmieje.Ten trener chyba chce mnie upokorzyć i rozzłościć.Albo chce żebym był zły i mu odmówił albo żebym się załamał i przestał chodzić.A może chce mnie z nią zeswatać?To by było najlepsze ale to tylko męska wyobrażnia w 99 precentach.No cóż,może w przyszłym roku albo w przyszłym wcieleniu będzie lepiej......

Nie znam Cię i jedyną opinię na twój temat mam z garstki napisanych postów... Nie chcę wyjść na chama i pisać jakie mam zdanie, ale powiem jedno: zaczynam rozumieć twojego trenera!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Może uznaje, że jesteś normalny i nie zrazisz jej do treningów dziwnym zachowaniem.

Może uznaje, że jesteś gejem i nie zrazisz jej do treningów dziwnym zachowaniem o podłożu seksualnym.

Może boi sie o Ciebie i uznaje, że facet może zrobić Ci krzywdę.

Skąd niby ktoś ma tutaj to wiedzieć, nie umiesz zapytać trenera po prostu?
3

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 137 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6643
Dzięki za odpowiedż.Spoko,myślałem,że jest gorzej.Moje obawy są takie,że myśli,że jestem najcieńszy na sali ,a nadzieje takie,że jestem normalny,odpowiedzialny i nie przygrzeje znienacka lufy słabaj dziewczynie.Może mam nawet zadatki na trenera sztuk walki w szkole specjalnej albo szpitalu psychiatrycznym.Mistrzem Polski raczej już nie będę to nie muszę na wariata pchać się do sparingów z dużo lepszymi od siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 792 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11203
Jeśli nie masz ochoty na ćwiczenie z dziewczyną, to moim zdaniem wystarczy to trenerowi powiedzieć. Przecież nikt nie może Cię do tego zmusić...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 175 Napisanych postów 559 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51806
Nie wiem co trenujesz, ale ja miałem w judo podobnie. Trener przydzielał mi dziewczyny i musiałem strasznie się gimnastykować, żeby nie robić im krzywdy, bo ja walczę bardzo siłowo. Poszedłem do trenera i pytam, co jest. A on mi mówi, ze właśnie dlatego mnie zestawia z dziewczynami, żebym rozluźniał się, przestał walczyć siłowo i nauczył się wykorzystywać technikę. Nawet trochę mi to pomogło, a poza tym mieliśmy mnóstwo dobrej zabawy, jak przeciwniczki szeptały mi do ucha - daj sie rzucić, bo trener patrzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 137 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6643
Dzięki za odp.Mi chodziło po prostu o to czy nie jest tak,że trener traktuje mnie jak ułomnego,słabszego.Ale ostatnio miałem taki lżejszy sparing z chłopakiem i okazało się że on jest jakimś mistrzem Polski w karate.Nic więcej o nim nie wiem ale pare luf w brzuch i kilka na szczęke mi przywalił i czułem że ma przewagę i fizyczną i psychiczną to tak sobie pomyślałem ,że jednak z dziewczyną jest lepiej,he he.Co lepsze,czuć się niedowartościowany poprzez walkę z kobietą czy dowartościowany przez przegraną z silniejszym facetem-ja wiem....?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 792 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11203
A myślisz, że jak będziesz miał przygodę to kim będzie agresor? Słabszą od Ciebie dziewczyną, czy facetem który jest pewien że ci naklepie...? Przemyśl to sobie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 175 Napisanych postów 559 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51806
marcinpruszcz
A myślisz, że jak będziesz miał przygodę to kim będzie agresor? Słabszą od Ciebie dziewczyną, czy facetem który jest pewien że ci naklepie...? Przemyśl to sobie...

Generalnie, sponiewieranie na treningu żadnych korzyści poniewieranemu nie przynosi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 792 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11203
Popadasz ze skrajności w skrajność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
Sorry, ze tak pisze, ale to jest najgorsze co moze sie przytrafic trenujacym juz z dlugim stazem ;) przychodzisz na trening, by dac 101% a tu taka niespodzianka. Ja trenerow u siebie juz do tego przyzwyczailem, jak sie zdazy to zamieniam "ja" po pierwszej rundzie. BJJ chetnie robie z babkami sa gibkie i zwinne :P i potrafia zaskoczyc ;)

PS to moze tez swiadczyc, ze przed treningiem powinienes zmyc make up, jesli chcesz trenowac z mezczyznami lub sciagnac tipsy ;P

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 137 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6643
Faktycznie,make up ani tipsów nie noszę ale chyba prędzej jest tak,że w swojej głowie wyobrażam sobie więcej na swój temat niż sądzi otoczenie a zwłaszcza doświadczony trener.Po prostu usiłuję wyobrażać sobie iż jestem kozakiem a inni chcą dać mi do zrozumienia że tak nie jest.No cóż,taki rodzaj psychiki,jest taki typ osobowości,he he...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lewy prosty na tułów z wykrokiem i co dalej?

Wiecej