SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskopatia a trening silowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Witam! Mam 17 lat od 2 lat cwicze silowo, okolo 1 roku temu lub troche ponad nabawilem sie kontuzji, na rezonansie magnetycznym wyszlo ze mam kilka wypuklin na krazkach miedzykregowych, bylem u kilku fizjo lecz chyba zlotego srodka na to nie ma, teraz mam wskazanie wzmacnianie gorsetu miesniowego, rozciaganie, rolowanie, basen I oszczedzac sie w ciezarach, cwiczyc moge lecz musze uwazac, chcialbym spytac czy taka wada jest wogole do wyleczenia czy to pozostaje juz na zawsze I tylko nadzieja ze uda mi sie wzmocnic tak miesnie ze po prostu nie bede tego czul a wada bedzie czy jak to z tym? Jesli ktos mial lub ma podobny problem tez bylbym wdzieczny jakby opisal troche jak sobie radzi lub poradzil
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Masz wypukliny czy przepukliny ? Kwestia treningu siłowego jest indywidualną sprawą i zależne od stanu klinicznego oraz danego okresu oraz treningu samo w sobie nie jest bezwzględnym przeciwskazaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Wypukliny, obecnie ćwiczę bardzo oszczędnie, zrozumiałem że ważniejsze zdrowie, forma trochę poczekać może, tylko zastanawiam się czy można to wyleczyć bez zabiegowo lub chociaż pozbyć się bólu? Opinie w internecie są różne więc wolę zapytać może ktoś miał problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zdecydowanie , natomiast kwestia prawidłowej terapii oraz być może zindywidualizowania treningu oraz działań profilaktycznych (rozciąganie, rollowanie) ale to po uprzednim przeprowadzeniu badania klinicznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Bylem u fizjo, wzmacniam caly gorset miesniowy, silowo nie cwicze, rozciagam sie, roluje, chodze na basen.. od czasu do czasu jakas pilka, sztuki walki.. ogolnie oszczednie. Myslicie ze ile moze potrwac powrot do pelnej sprawnosci przy moim problemie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
To niestety może stwierdzić osoba prowadząca Ci tu główną kwestie odgrywa stan funkcjonalny, objawy etc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Leki ze Stanów na łysienie androgenowe i łzs

Następny temat

SHBG pomoc

WHEY premium