SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskomfort na słońcu, o co chodzi?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1068
Witam, od jakiegoś czasu doskwiera mi pewien problem. Mam 19 lat, otóż zmagam się z jako taką nerwicą, która nie daje co prawda już tak silnych objawów jak kiedyś i jest coraz lepiej, ale problem mój jest dość nietypowy, ponieważ dotyczy słońca. Otóż w słoneczne dni, kiedy przebywam na słońcu, po paru minutach czuję się źle, odczuwam lekkie nudności, stres, napięcie nerwowe oraz taki dyskomfort w czaszce, nie do opisania. Czuję, jakby moja głowa dosłownie prażyła się od słońca, mimo że ostatnio nie było ono zbyt silne, a temperatura była w okolicach 20 stopni tylko. Byłem z tym problemem u dwóch lekarzy, każdy powiedział, że to objaw jedynie nerwicy, ale z drugiej strony pod nerwicę można podpiąć praktycznie każdy złe objawy, także nie wiem za bardzo co w tym przypadku robić. Do tej pory zrobiłem morfologię krwi, TSH tarczycy oraz kreatyninę, echo i ekg serca oraz próbę wysiłkową, wszystkie badania wyszły dobrze. Jakie badania powinienem jeszcze zrobić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
wspominasz lekarzom o nerwicy, czy sami dochodzą do takiego wniosku? wrzuć badanka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120896
Wychodząc w okularach przeciwsłonecznych, objawy takie same?
Gdy jesteś z zamkniętym pomieszczeniu, a jest cholernie ciepło/duszno to nic się nie dzieje?

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1068
gokuson
Wychodząc w okularach przeciwsłonecznych, objawy takie same?
Gdy jesteś z zamkniętym pomieszczeniu, a jest cholernie ciepło/duszno to nic się nie dzieje?


W okularach cały czas praktycznie jestem, bez nich jest gorzej, w zamkniętym, dusznym pomieszczeniu takich objawów nie ma. W sumie to łatwiej mi wytrzymać nawet w nagrzanym samochodzie niż na słońcu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1068
WnMPapa
wspominasz lekarzom o nerwicy, czy sami dochodzą do takiego wniosku? wrzuć badanka


Oto wynik morfologii.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
można tarczycę poszerzyć
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Faktycznie prawidłowe?

Wiecej