SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Dynamika i czas reakcji

Wysłana -
Ostatnio zaczalem miec problemy z dynamika i czasem reakcji. Zbyt wolno orientuje sie w sytuacji na boisku, za duzo czasu poswiecam na przyjecie i kolejne zagranie, dlatego czesto mnie ktos wyprzedza i to duzo starszy. Drybling tez zaczal mocno szwankowac. Macie jakies porady na moje problemy? Obecnie waze najmniej od technikum, czyli 76 kg, takze to nie jest kwestia masy. BYwalo juz duzo lepiej, nawet, gdy wazylem juz ok 80 kg
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
trening trening i jeszcze raz trening, trenujesz w jakimś klubie czy od tak sobie grasz, dynamikę i szybkość się da wytrenować, co do orientcji na boisku i przetwarzania informacji to już głowa
Zapoznaj się z tematem
http://www.sfd.pl/TRENING_PIŁKARSKI__wszystko_co_Ci_potrzebne_by_się_rozwijać-t309312.html

Kolejna sprawa moze w odzywianiu coś się zmieniło, jadasz mniej, masz mniej energii

Lub jesteś przetrenowany
Wysłana -
W klubie nie gram, ale dwa, trzy razy gram na orlikach i zależy mi na dobrej formie. Diety staram się pilnować i stosuje nadwyżkę weglowodanowa. Generalnie jestem za wolny i za długo myślę, co zrobić w danej chwili. Jeszcze wiosna było ok, a tu taka zmiana.
Wysłana -
Cały rok w 'szczytowej' formie nie będziesz
Wysłana -
madridista011
Ostatnio zaczalem miec problemy z dynamika i czasem reakcji. Zbyt wolno orientuje sie w sytuacji na boisku, za duzo czasu poswiecam na przyjecie i kolejne zagranie, dlatego czesto mnie ktos wyprzedza i to duzo starszy. Drybling tez zaczal mocno szwankowac. Macie jakies porady na moje problemy? Obecnie waze najmniej od technikum, czyli 76 kg, takze to nie jest kwestia masy. BYwalo juz duzo lepiej, nawet, gdy wazylem juz ok 80 kg

?
A jakieś treningu motoryczne pod kątem piłki nożnej wykonujesz? Trener piłki nożnej nic nie poradził?
Wysłana -
byc moze brakuje po prostu odpowiendiego treningu motorycznego, ktory by wspomogl Twoje umiejetnosci lub opcja bardziej banalna, jestes po prostu przetrenownay i czas nieco odpoczac
Wysłana -
Jednak to byl problem z motoryka. Wystarczylo dwa tygodnie pracy i juz jest niebo lepiej. Sa jakies plany na poprawe ogolnej sprawnosci?
Wysłana -
tzn co mas zna mysli piszac sprawnosc ogolna?
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź