SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dymatize - Xpand Caplets

temat działu:

Dymatize

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25334

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958



XPAND Caplets


XPAND Caplets to uniwersalny preparat kreatynowy o uniwersalnym działaniu i potwierdzonej skuteczności: zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni, pozwala na zintensyfikowanie treningu i poprawia jego efektywność. Wydatnie przyspiesza wzrost tkanki mięśniowej. Skraca czas regeneracji powysiłkowej. Ma postać wygodnych tabletek.

Efekty działania XPAND Caplets:
- zwiększone wytwarzanie tlenku azotu
- poprawa ukrwienia i wzmożony transport substancjo odżywczych do mięśni
- efektywnie skracóny czas potrzebny do zregenerowania mięśni po wysiłku fizycznym
- działa anabolicznie i skutecznie przeciwdziała katabolizmowi
- dodaje energii i pozwala na wykonanie treningu z większą intensywnością

Zawiera składniki o potwierdzonej skutecznośc, w idealnie dobranych proporcjach:

Etylowy ester kreatyny - nowoczesna i najskuteczniejsza postać kreatyny, umożliwia pełne wykorzystanie właściwości tego związku, bez efektów ubocznych. Szybki wzrost intensywności wytwarzania ATP pozwoli na osiągnięcie maksymalnych efektów anabolicznych

Alfa- ketoglutaran argininy- zwiększona produkcja tlenku azotu (NO) spowoduje powstanie lepszego ukrwienia, poprawi się użylenie i pojawi się efekt „napompowania" mięśni. Transport kreatyny i innych substancji aktywnych jest znacznie przyśpieszony.

Betaina- powoduje wzrost wydzielania kreatyny endogennej, nazywana jest prekursorem kreatyny

Glikocyjamina- wykazuje działanie zbliżone do betainy.

Tauryna- to aminokwas o działaniu antykatabolicznym , usprawnia transport kreatyny i przyśpiesza procesy anaboliczne

L-cytrulina - zwiększa syntezę NO, bierze udział w procesach skurczu mięśni, poprawia efektywność transportu kreatyny.
Wyciąg z cynamonu- zwiększa wrażliwość tkanek na insulinę

Siarczan wanadu - zwiększa wrażliwość tkanek na insulinę, zwiększa efektywność działania kreatyny

Dawkowanie: 4 - 6 tabletek 1 - 2 razy na dobę korzystnie okołotreningowo i/lub po przebudzeniu.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-02-02 23:17:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1322
czy ktos to brał:)?

Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1004
Tez sie zastanawiam czy ktos to bral bo chce to kupic. Ale z tego co slyszalem to niezly produkt

Co Cię nie zabije to wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1669
bralem to w zeszlym roku w polaczeniu z extreme NO2, efekty za...te.
ale trzeba brac z glowa bo jest to dosc mocne, no i nie polecam komus z nadcisnieniem. ogolnie bardzo zadowolony bylem.
pozdr.

----[on]----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1502
Nie bralem nigdy w xpanda w proszku ale tego wlasnei biore i efekty zaje... sila, masa na plus i dobrze pobudza do cwiczenia polecam

R7M

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz kupilem 2 opakowania i mysle zeby brac po 10 tabs dziennie
co wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
A brales juz kiedys cos podobnego? Bo jak na 1 raz to moze byc za duza dawka ale moge sie mylic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bralem Cp, oraz Horse powera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
Bardzo dobry produkt, siła rośnie, masę można robić, pompa jest (jeszcze lepsza przy połączeniu z mono), w porównaniu do proszku, to dłużej "się rozkręca", więc warto wziąć z godzinkę przed treningiem porcję, do 16 kapsułek dziennie jest w porządku przy mojej wadze (~80 kg), bardzo mocno pobudza, polecam ostrożność z porcją przed snem

biorąc rosłem dobrze, ale zawsze miałem dylemat, czy brać przed snem, w końcu już na dwóch ostatnich cyklach na tym środku brałem tuż przed zaśnięciem i do tego ZMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7777
ja bralem i polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1080
Ja wlasnie jestem po 1 tygodniu na xpand caplets. Wrazenia jak najbardziej pozytywne moze to wydac sie dziwne ale odczowam po nim wieksze pobudzenie niz po No Shotgunie. Jak najbardziej polecam. Siła rosnie w niewiarygodnym tempie, masa rowniez na plus :)
(przynajmniej na mnie tak to dziala)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize - Xpand >>> nowa formuła <<<

Następny temat

Dymatize - Z Force

WHEY premium