SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dymatize - Super Amino 4800

temat działu:

Dymatize

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20947

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786


Super Amino 4800

Dymatize - Super Amino 4800 300/500cap

- najwyższej jakości hydrolizat białkowy w łatwej do aplikacji formie
- hamuje katabolizm
- promuje anabolizm
- poprawia bilans azotowy
- poprawia regenerację mięśniową
- sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej
- błyskawicznie się wchłania

Dymatize Super Amino to suplement zawierający aminokwasy najwyższej jakości, powstałe na skutek hydrolizy białek serwatkowych, przeprowadzonej przy użyciu zaawansowanych i bezpiecznych technologii. Preparat ma postać szybko-rozpuszczalnych tabletek, zawierających zestaw zarówno aminokwasów niezbędnych jak, w tym i rozgałęzionych (BCAA). Środek został wzbogacony w witaminę b6 niezbędną do prawidłowego wykorzystania zawartych w składzie aminokwasów.

Dymatize Super Amino w celu uzyskania najlepszych efektów należy przyjmować systematycznie, w porach największego zapotrzebowania na aminokwasy, czyli po przebudzeniu, w przerwach pomiędzy posiłkami jak również po zakończonym wysiłku fizycznym.

Dymatize Super Amino polecane jest sportowcom na każdym poziomie zaawansowania, a także osobom stosującym rygorystyczne diety odchudzające, rekonwalescentom i wszystkim mającym zwiększone zapotrzebowanie na aminokwasy.



Skład

• hydrolizowany izolat białka serwatki,
• hydrolizowany koncentrat białka serwatki i wolne formy aminokwasów,
• fosforan diwapniowy,
• celuloza mikrokrystaliczna,
• kwas stearynowy,
• talk,
• pirydoksyna HCL.

Sposób użycia:

Przyjmować 4 kapsułki 2 - 4 razy dziennie. Super Amino 4800 należy przyjmować pomiędzy posiłkami, po przebudzeniu, po treningu ewentualnie przed snem.

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-02 14:03:28

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-09 18:38:02

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1092
A brał ktoś to zamiast zwykłego białka w swoim cyklu? Po odżywkach białkowych mam zwykle rewolucję w jelitach niezależnie z czym mieszam, a tabletki byłyby dobrym wyjściem dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 434 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11002
Jadł już ktoś to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 570
Dosyc dobre te aminki mialem takie ale w innej puszce ale to bylo rok temu dobre tylko ze bralem je jako antykatabolik i sie sprawdzaly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 434 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11002
zakupiłem sobie właśnie te aminokwasy. Oczywiście nie same :> zobaczymy czy będą pozytywne efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 158
Polecam.Biorę w przerwach między posiłkami.Mimo iż ważę 85kg na porcję stosuję zazwyczaj 3 lub 4 tabletki.Czasami po treningu też zarzucam;)

zabijam uśmiechem i mam najlepszych ludzi;) www.kravmaga.sosnowiec.pl www.kravmaga.olkusz.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 617
Ciężko o zauważyć wymierne efekty po użyciu aminokwasów, szczególnie ,że zazwyczaj bierze się również inne suplementy czy odżywki równocześnie. Brałem te dłuższy czas aminokwasy i nie mam zastrzeżeń, teraz przeszedłem na tańszezobaczymy czy gorsze? Na razie nie widzę różnicy

fidelis ad mortem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie polecam. Mala zawartosc BCAA, jestem troche w****iony poniewaz jak kupowalem to produkt mial zawieraz pewno ilosc aminkow w 4 tabletkach, a jak dostalem go to na opakowaniu jest napisane ze zawiera tyle aminkow tylko ze w 12 tabletkach. Jestem rozczarowany, za ta sama cene moglem kupic 1,5x wiecej aminkow lub 3,5x wiecej bcaa od innego producenta.

Zmieniony przez - mariuszowy w dniu 2009-06-03 12:07:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1827
to sa aminokwasy??

'Sukces to dla mnie nie zmarnowac sobie jedynego zycia jakie mamy'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3380
Prosiłbym o poradę odnośnie dawkowania. Biorę 4kapsy rano na czczo i 4ry po treningu.
Oprócz tych Amino mam jeszcze glutamine i mono universala.

z góry dzieki za wpisy

GO HARD OR GO HOME !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 55 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 218
Brałem raz. Całkiem dobre. Nic poza tym...

Dirty
Rotten
Motherf***er

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 695
Tu piszecie 56 zł, dzisiaj kupowałem 450 tabsów za 95zł ;/ troche zdzierstwo ale zobaczymy czy cos pomoże. Mam zamiar te aminokwasy brać równoczesnie z xpandem równiez w tabletkach, bo nie lubie proszkow. Ciekawe czy beda jakies efekty ..

`MR(A)n.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize - Ceatine Monohydrat

Następny temat

Dymatize - Elite 12 Hour

WHEY premium