SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dymatize - GABA

temat działu:

Dymatize

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15613

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733


GABA


Opis
GABA - 111g
Najnowsze badania dowodzą, że obniżenie poziomu kwasu gammaaminomasłowego GABA w mózgu jest podstawowa przyczyną ataków padaczki. Poziom tego aminokwasu w mózgu regulują dwa enzymy gammaaminotransferaza odpowiedzialna za degradację GABA oraz dekarboksylaza kwasu glutaminowego, odpowiadająca za biosyntezę GABA, czyli za jego powstawanie z kwasu glutaminowego.
Dymatize Nutrition GABA przynosi ponadto zadziwiające efekty jako spalacz tkanki tłuszczowej. Dlaczego tak się dzieje? Otóż GABA stymuluje produkcję hormonu wzrostu (HGH), który w dużej mierze jest odpowiedzialny za spalanie tłuszczu w organizmie. Hormon wzrostu, nazywany również hormonem młodości stymuluje budowę masy mięśniowej. Poprzez nasilenie procesów odchudzania i spalania tłuszczów w mitochondriach i uzyskiwania z nich dodatkowej energii, GABA zwiększa wytrzymałość i poprawia wydolność mięśni.
Zalecane dawkowanie

1 porcja (3 miarki) dostarcza 3 gramy kwasu gammaaminomasłowego (GABA), należy stosować jedną porcję przed snem.
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE GABA
Porcja 3g
Ilość porcji w opakowaniu 37
Opakowanie 111g
Zawartość jednej porcji zaw:
Kwas gammaaminomasłowy (GABA) 3g

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 540
Powiedzcie, czy ta miarka ma dokładnie 1 gram, płaska, czy lekko z czubem ? Jak płaska to ubita czy nie ubita [chodzi z nabranie i doklepanie jej]

Ostatnio sypnąłem tych małych łyżeczek nawet sporo 3-5, a waga cały czas 0 pokazywała, to takie lekkie jest czy jak ? Potem zacząłem sypać łyżeczką od herbaty, nie dużo, ale sypałem, i cały czas waga kuchenna pokazywała zero, i dałem spokój z sypaniem.

Potem wypiłem i po 15-20minut to ruszyć się nie potrafiłem ciężkie nogi, mrowienie całego ciała, czułem się jak po silnej narkozie, bałem się zasnąć, gorąco było, Nie mogłem się obrócić na drugi bok. Chciało mi się nawet wymiotować [w łóżku]. W końcu myślałem, że umieram i chciałem na pogotowie dzwonić. Trwało nie wiem ile czasu, modliłem się aby to się skończyło, bo nie mogłem od razu zasnąć.

Na fabryka siły zalecają aby to pić przed treningiem i po treningu, aby hormon wzrostu pobudzić, jakiś koszmar, jak tak piszą, przecież to jest nie możliwie trenować w takim transie, od razu bym położył się i drętwiał na sali.


Zmieniony przez - diego55 w dniu 2017-02-18 12:43:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
działa jak powinno, łatwiejsze zasypianie, głębszy sen, a co za tym idzie lepsza regeneracja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 228
Działa to fakt, choć pewnie każdy reaguje nieco inaczej. Ułatwia zasypianie to prawda. Ja początkowo tzn. przez pierwszy tydzień brałem tyle ile zalecał producent. Po tygodniu jednak działanie zaczęło słabnąć więc podwoiłem dawkę i działanie wróciło. Dziwne natomiast okazało się to, że zacząłem budzić się nieco wcześniej niż zwykle. Wpływu na redukcję tłuszczy nie zaobserwowałem. Jeżeli ktoś chce spróbować to polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
biorę 3 miarki i nic nie czuję, nie spodziewałem się zbyt wiele po tym produkcie chciałem budzić się jedynie bardziej wypoczęty

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
wrzuc z 8g

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
trochę nie ekonomicznie ale zwiększę dawkę

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
no niestety zeby przekroczylo bariere krew-mozg trzeba wiecej sypnac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
lipa totalna, nawet 8g kompletnie nic nie czuje, jakbym jadł mąkę

śpię po 10h i nadal wstaję zmęczony

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Nie wiem czy inni też tak mieli ale jak sypię 3-4 g to jakoś mi całe ciało drętwieje taki ociężały się czuje, coś podobnego do betaalaniny, wróciłem profilaktycznie do dawki 2g przed snem. Działanie trudno mi ocenić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
obecnie wszamalem 1g przed snem, wydawalo mi sie, ze spalo sie lepiej.
bede testowal dalej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 122808
Bawiłem się tym kiedyś. Działa, ale nieekonomiczne w użyciu. Lepsze 5mg melatoniny plus l-dopa.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize - Joint tech

Następny temat

Dymatize - Glutamine

Wiecej