SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dymatize - Elite XT

temat działu:

Dymatize

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17716

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384


Elite XT

Opis
Reperacja, regeneracja, wzrost... Te trzy słowa idealnie charakteryzują nowe białko z firmy Dymatize.
Specjalnie sformułowane połaczenie najbardziej anabolicznych/antykatabolicznych źródeł białka, naładowanych glutaminą, BCAA,kwasami tłuszczowymi i Zytrix'em - nowym enzymem trawiennym ułatwiającym absorbcję i promującym wzrost mięśni przez 12 godzin.

Po setkach testów naukowcy firmy Dymatize opracowali SMST - system rozłożonego przyswajania w czasie. Jak to działa? Różne źródła protein mają różną budowę, a co za tym idzie rózny okres wchłaniania przez ludzki organizm.Stworzono więc taki matrix białek, który zapewnia stopniowe wchłanianie przez okres aż 12 godzin. Stabilność tak rozłożonego wchłaniania zapewnia dodatek enzymu trawiennego, który stabilizuje proces absorbcji.

Elite 12-Hours to najlepsze źródło białka o każdej porze - rano, przed i po treningu, przed snem - zawsze zapewnia pozytywny balans organizmu dając mu szansę na nieprzerwany wzrost mięśni i regenerację nowego wymiaru.
Zalecane dawkowanie

Jedną porcję zmieszać z 300ml zimnego mleka lub soku. Pić bezpośrednio po przyrządzeniu 2 do 3 razy dziennie
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Elite XT
Porcja 34g
Ilość porcji w opakowaniu 59
Opakowanie 2010g
Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość energetyczna 129kcal
Białko 21g
Węglowodany 6g
W tym cukry 0g
w tym błonnik 2 g
Tłuszcze 2g
Cholesterol 5mg
Sód 190mg
Potas 210mg
Profil Aminokwasowy na 100g białka
Izoleucyna 6145mg
Leucyna 8540mg
Lizyna 6860mg
Metionina 1610mg
Fenyloalanina 4815mg
Treonina 4100mg
Tryptofan 1250mg
Walina 5445mg
Alanina 4000mg
Arginina 5840mg
Kwas Asparaginowy 10170mg
Cysteina 1255mg
Glutamina i prekursory 19250mg
Glicyna 3365mg
Histydyna 2460mg
Prolina 6335mg
Seryna 4875mg
Tyrozyna 3975mg

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 21
Nikt z was pszenicy tu nie czuje?? To jakaś ściema te białko, smak i rozpuszczalność to parametry pomiajlne w porównaniu ze składem który jest po prostu oszukany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3416
Ostrzegano mnie, że słabo się rozpuszcza ale nic z tych rzeczy.Wystarczy kilka wstrząśnięć shakerem. Dodatkowo żadnej piany i smak czekolada bardzo dobry nawet z wodą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4440
Jeśli ktoś szuka białka całodziennego i taniego to elite xt jest dobrym rozwiązaniem:) świetnie spełnia role białka na noc z wg. na kazeine i albumine jaj zawartą w składzie...smak wporządku (rich chocolate), troche czuć na języku białko pszenne. Rozpuszczalność bardzo dobra i brak pian jak napisał kolega wyżej.
1

Pain is temporary , Glory is forever

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3191
Który ztych smaków najlepszy vanilla, fudge brownie, blueberry muffin?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 388 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11037
Pierwszy raz widzę żeby pić białko z sokiem :P. Zakupiłem puchę już 2 tyg temu smak (czekoladowy) 3/5 z wodą, po dyma oczekiwałem czegoś więcej rozpuszczalność 5/5 jakość i cenna 5/5. Chyba najbardziej ekonomiczna kazeina na rynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1001
Skonczylem dwie puszki (smak czekolada i vanilia) smak czy z woda czy z mlekiem pyszny, i to samo co koledzy wizej dobra rozpuszczalnosc oraz cena.
Uzywalem wylacznie rano i na noc... suplement jak najbardziej polecem !

Et la force est avec nous !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
jak ktoś lubi sporą dosypkę białka sojowego to ok - miałem czekoladę i było ciężko

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1001
Pozwole sobie zbogacic wypowiedz ze dokladnie nie wiem jaka jest proporcja dodatku sojowego (Dzwonilem z czekawosci 3x przed chwila do Dymatize w Stanach ((972) 732-1990) ale nie chcieli powiedziec mi jaka jest dawka DOKLADNA... slyszalem delikatny usmiech w sluchawce) co do Jaja i Kazeiny i Whey (1:1:1?) czy wiekszosc soji, jedyne co wiadomo to jest ze zawartosc biologiczna proteiny soji to 74 i ze wchlania sie srednio pomiedzy "Whey" i "Kazeiny" i ze jest bogata w Arginine.






Zmieniony przez - dmj266 w dniu 2013-01-23 21:31:21

Et la force est avec nous !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 270506
Samk FUDGE BROWNIE: Smak 10/10, Rozpuszczalność 9/10 Od składu specjalista nie jestem ale w diecie uzupełniał braki jestem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 657
Na forum bodybuilding jeden z użytkowników wypowiedział się na temat tej odżywki mówiąc, że niska cena tego białka może być spowodowana niską jakością tych białek. Co o tym sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 236 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6581
To ja chyba inne białko miałem. Smak vanilia, ok odruchów wymiotnych nie mam, a wiadomo białko ma głównie działać, a nie smakować. Ale Ci co piszą, że smak 10/10 wtf? wanilii zupełnie to nie przypomina i w sumie nie wiem do czego to porównać, czy to z wodą czy mlekiem- większej różnicy nie ma. Smak oceniłbym 2/10 tylko dlatego (aż 2 tylko dlatego, że nie mam odruchu wymiotnego)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize - Elite Primal

Następny temat

Dymatize - Dyma-Retic

WHEY premium