SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dymatize - Elite 12 Hour

temat działu:

Dymatize

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15500

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786



Dymatzie Elite 12 Hour - 2010g

- umożliwia przeprowadzenie procesów anabolizmu mięśniowego, pozwala na przyrosty wysokiej jakości tkanki mięśniowej (beztłuszczowej)
- skutecznie zapobiega katabolizmowi białek - ze względu na formułę SMST (System Rozłożonego Przyswajania w Czasie) efekty działania są długotrwałe
- pozwala na skrócenie czasu regeneracji powysiłkowej
- zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni

Elite 12 Hour to preparat białkowy najwyższej jakości, zawierający unikalną formułę stopniowego uwalniania aminokwasów, która pozwala na zaopatrywanie organizmu w niezbędne składniki budulcowe przez okres sięgający nawet dwunastu godzin.

Elite 12 Hour posiada niezwykle przyjemną konsystencję, dobrze miesza się z wodą jak i mlekiem, cec***e się wybornym smakiem, a ze względu wysoką jakośc surowca i dodatek enzymów trawiennych Zitrix, nie wywołuje niepożądanych efektów ubocznych (wzdęć czy niestrawności), częstych w wypadku stosowania długo wchłanialnych białek niższej jakości.

Elite 12 Hour to produkt przeznaczony zarówno dla sportowców wyczynowych jak i uprawiających sport rekreacyjnie, a także dla osób prowadzących zdrowy tryb życia. Doskonale uzupełnia niedobory białek w diecie, nadaje się idealnie jako tzw "białko nocne", bądź jako uzupełnienie diety w porach kiedy przewidywane są dłuższe przerwy w odstawie protein.

Sposób użycia:

Jedną porcję zmieszać z 300ml zimnego mleka lub wody. Pić bezpośrednio po przyrządzeniu 1 do 3 razy dziennie.

Skład:

w jednej porcji (33g):

Energia: 125kcal
Białko: 21g
Węglowodany: 6g
w tym:
Cukry: 0g
Błonnik: 2g
Tłuszcze: 2.5g
Cholesterol: 5mg
Sód: 190mg
Potas: 210mg

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-02-02 23:22:14

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem puche o smaku czekoladowym. Z wodą nie do wypicia, z mlekiem nie wiele lepsze. Jestem strasznie wybredny jeśli chodzi o smak, ale tego białka nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
zakupilem juz 2 beczke 2kg. samak czekolada wypas, rozpuszczaznie ok, nie zabryla sie. ze wzgledu na minimalna wysokosc ww stosuje rano. ogolnie pozytywnie.

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Ja zjadłam
juz
4 puszki tego białka
i na tym się nie skończy

REWELACJA SMAK BANANOWO-ORZECHOWY I FUDŻ WYMAIATJĄ .

POLECAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Dobre białko. Polecam z mlekiem.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58
Jestem rozczarowany jakoscia w smaku czekolada, po wymieszaniu konsystencja strasznie wodnista i plywaja jakies biale drobiny na powierzchni ?!?! - w bananie tego nie bylo konsystencja i smak byly rewelacyje - czekolada to PORAZKA !!!

No pain :: No game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
pytanko mam
jak czesto polecanie brac to bialeczko, tylko uzupelniam nim diete.
generalnie zalezy mi na robieniu rzezby

Leonardo da vinci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
sam sobie odpowiedziales, jak uzupelniasz nim diete to wiesz ile ci potrzeba.

bialko z pozywienia jest lepsze niz te w proszku

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1546 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13123
A na noc to białko bedzie dobrym wyborem?

s.m.p.a.: "każdy organizm jest inny dietę powinniśmy dostosowywać bazując na własnych doświadczeniach"

http://www.sfd.pl/Juby_/_Dziennik__Się_okaże...-t654711.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Na noc z jednej strony tak, bo to mieszanka białek o różnym czasie wchłaniania. Z drugiej strony ma trochę węgla, więc decyzja należy do Ciebie...

A odnośnie smaku, to ja mam wanilię i jestem rozczarowana...
Nic szczególnego, trochę chemiczny posmak, zapach nieciekawy.
Rozpuszczalność i konsystencja również taka sobie...

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
miłame próbke do Xpanda i powiem szczerze ,że z mlekiem (smak jagoda czy coś takiego) strasznie słodkiiii ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3097
piłem próbkę tego, smak 'Blueberry Muffin', z mlekiem pyszny ! polecam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize - Super Amino 4800

Następny temat

Dymatize - Viper

WHEY premium