SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dylematy juniora

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14
Witam mam 18 lat, 170 cm i 59 kg. Tamtej zimy ćwiczyłem przez 3 miesiące podciąganie na drążku i pompki. Efekty były całkiem fajne z 30 pompek doszedłem do 80, a z 2 podciągnięć do 13. Jednak po 3 miesiącach już tak fajnie nie bylo praktycznie zero efektów i dałem sobie spokój. Teraz wracam i mase mam podobną jak rok temu no może z 2 kg więcej, dlatego rozważam zakup jakiejś odżywki. Co byście mi polecili ja myśle nad węglowodanami. Oczywiście wiadomo mam stałą diete ale jak mi to lekarz powiedział mam szybką przemiane materii i ciężko mi będzie przytyć. Dodam że teraz tez cwicze tylko pompki i podciąganie i zleży mi na niezłej sylwetce.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
dieta na początku wystarczy jak masz ułożoną to trzymaj jak masa nie pójdzie podbij kcal,a węgle myśle że na początek będą zbędne
a co do ćwiczenia drążek i pompki to trochu za mało jak dla mnie poczyta o treningu domatorskim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Ćwiczeń trzeba dołożyć i będzie jeszcze lepiej.

Rozważasz zakup sztangi, hantli lub jakiegokolwiek obciążenia?

Na siłownię
nie chcesz chodzić?

Jak poziom tłuszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14
Na siłownie nie mam za bardzo gdzie. tłuszczu mało, a co powiecie na białko zależy mi również na sile, Sojavit 85 mi nie zaszkodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
do suplii przejdziemy za chwilę a co z zakupem hantli itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14
nie mam kasy, miejsca w domu i w ogóle w marcu wyjeżdżam za granice wiec moze jak wróce na następny rok zima to pomysle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc suplementy odrzuć. Skup się na treningu domatora w takim razie.
Zapoznaj się
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp

Wystarczą ci (jak nie masz to dokup sobie ekspander)
1. Pompki klasyczne
2. Pompki w podporze tyłem
3. Rozciąganie ekspandera za plecami
4. Podciąganie (podchwyt, nachwyt)
5. Rozciąganie ekspandera przed sobą
6. Rozciąganie ekspandera nad sobą
7. Przysiady!!!
8. Wspięcia na palce
9. I na brzuch dajmy na to tzw. 'Nożyce'

Potem postaraj się jako tako ogarnąć żywienie
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
czy białko Ci zaszkodzi to jakbys pytał czy kotlet Ci zaszkodzi, kwestia jest inna, czy warto?

Skoro nie masz dostępu do siłowni, ani do niczego jej przypominającego poczekaj, wyjeżdzasz za granicę, może tam będziesz miał możliwość ćwiczenia?

na ten czas trening domatora, jak wyżej masz opisany.

Zmieniony przez - peepeek w dniu 2011-11-14 15:30:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
peepeek
czy białko Ci zaszkodzi to jakbys pytał czy kotlet Ci zaszkodzi, kwestia jest inna, czy warto?

Zmieniony przez - peepeek w dniu 2011-11-14 15:30:50

z tym to bym się nie zgodził w końcu białko w proszku jest wytworzone "sztucznie" a więc na pewno ma w sobie jakąś tzw"chemie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
w ten sam sposób co zupki i mleko w proszku, ten sam poziom sztuczności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
nowy_K_D

z tym to bym się nie zgodził w końcu białko w proszku jest wytworzone "sztucznie" a więc na pewno ma w sobie jakąś tzw"chemie"



nie jest tworzone sztucznie, tylko jest wysokoprzetworzone, sztucznie by bylo tworzone gdyby powstawalo w probowce w sposob syntetyczny. a wpc jest produkowane z mleka.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką dietę wybrać? - art. z serwisu PoTreningu.pl

Następny temat

Dieta, trening, początkujący

WHEY premium