SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dylemat w kolejności ćwiczonych partii! Pomóżcie proszę :)

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78
Witam:)
Mam pytanie odnośnie rozłożenia partii w tygodniu.
Ćwiczę na siłowni na masę 4 razy w tygodniu PN,WT,CZW,PT.
Łączę partie w ten sposób:
Nogi
Plecy+biceps+brzuch
Klatka+Barki+Triceps+Brzuch
Pośladki
Takie połączenia są dla mnie najlepsze.
Jednak mam problem z tym, że nie wiem w jakim dniu co wykonywać. W czwartki prowadzę zajęcia na siłowni, jednak przed zajęciami robię swój normalny siłowy trening:)
Podpowiedzcie co najlepiej wykonywać po czym :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62219 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776879
Ja bym nie robił grzbietu po nogach tylko je rozdzielił, a pośladki dołożył np do grzbietu po martwym ciągu byłoby lepiej.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78
Pośladki robię na osobnym, ponieważ chciałabym je rozbudować i to jest mój priorytet :)
a martwy ciąg robię na treningu nóg na dwugłowe na prostych nogach.
Czyli jakbym rozłożyła tak to będzie ok?:
PN: Nogi
WT: Klatka+barki+tricpes+brzuch
ŚR: wolne
CZW: Posladki+zajęcia
PT: Plecy+biceps+brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Pośladki rób razem z nogami, bo one bardzo mocno współpracują. Mogą być dwa razy w tygodniu.

Zamiast kombinować jak koń pod górę, to :

dól ciała
góra ciała
x
dół ciała
góra ciała

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny

Wiecej