SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dylemat odnośnie kreatyn

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 126
Witam! Mam wielki dylemat odnoście kreatyn. Dzisiaj kopiłem monohydrat 900g vital maxa oraz 180kapsolek cm3 treca, i tutaj nasuwaja sie pytania: którą brać pierw? zbliża się lato, muszę dobrze wyglądać wiec mono? jakie cykle? a może mieszać obie? jak tak to w jakich dawkach?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 126
Dodam iż mam 187cm wzrostu, 75,5kg wagi oraz 17lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
a czemu nie uzyjesz wyszukiwarki i postow podwieszonych...tam jest wszystko..wystarczy wpisac 'dawkowanie roznych kreatyn'

nie wazne jaka wezmiesz najpierw...10g w dni treningowe w 2 dawkach po 5 g (rano i po treningu)
cykl 6-8 tygodni....

od kreatyny nie bedziesz wygladal lepiej....skup sie na wlasciwym jedzeniu

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 126
Ehh,... każdy to samo! Koledzy nie stosuja zadnej diety, jedza normalnie i cwicza juz trochę i są ładnie pod pompowani (bez żadnych pomp, jedyne co brali to cm3). Teraz kupili sobie gainera 737 ponieważ nie maja juz co przerabiać na mięśnie, wiec proszę nie piszcie mi tutaj o dietach tylko o tym o co zapytałem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"ładnie pod pompowani (bez żadnych pomp"

napompowani bez pompy, a to ciekawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
przeczytaj czym jest dieta - bo nie wiesz: https://www.sfd.pl/Nagie_zdjecia_mojej_siostry-t397858.html

a kreatyne mozesz brac wg uznania, tak zeby lacznie wyszlo ok 5 - 10g na dobe. korzystnie - okolotreningowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Mam wielki dylemat odnoście kreatyn. Dzisiaj kopiłem monohydrat 900g vital maxa oraz 180kapsolek cm3 treca, i tutaj nasuwaja sie pytania: którą brać pierw? zbliża się lato, muszę dobrze wyglądać wiec mono? jakie cykle? a może mieszać obie? jak tak to w jakich dawkach

- Leć na zmianę, jedna porcja mono - z rana, po treningu - CM3. Myślę, ze to dobry wybór, gdyz polaczysz 2 formy kreatyny w jednym cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
no jesli celem ma byc laczenie dwoch form kreatyny w cyklu - to fraktycznie jest to dobry pomysl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2191
faftag-jak bys zaproponowal brac te 2 kreatyny
mono+jablczan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
tak jak napisalem

by wyszlo lacznie ok 5 - 10g na dobę, przy czym raczej 10g na dobę w Dt i ok 5g w NT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 126
Ok, dziękuje. Monohydrat brać na pusty żołądek czy też po jedzeniu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak to rozpisac?

Następny temat

Kilka pytań laika, proszę o odpowiedzi :>

WHEY premium