SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dylemat

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36
Siema, mam 19 lat. Na siłowni ćwiczę już od kilku lat, przeplatałem to sztukami walki a wcześniej innymi sportami. Miałem jednak kilka dłuższych przerw min. przez wade klatki piersiowej (lejkowata). Po operacji klatka się troche "rozjechała" dosyć ciężko mi ją dobrze zbudować. Wada ta odbija się też na plecach(odcinek lędźwiowy). Cały czas mam wątpliwości co do mojego celu. Od jakiegoś czasu ciągnę redukcję, ucinałem ostatnio kcal (teraz jem 2350), nie wiem czy dalej redukować, a może jednak przejść już na reverse i zacząć masować?. Głównie jest to spowodowane klatką, bo nie wiem czy powinienem bardziej redukować czy może po prostu nabrać więcej masy, to może i środek klatki by się wyrobił i jakoś to zaczęło wyglądać + (mimo tracenia kg brzuch jakos super też nie wygląda).Aktualnie ćwiczę 4 razy w tyg
Pon każdą górną partię traktuje silowo 1 ćwiczeniem,
Wt nogi
Czw plecy 4 cw /bic 2 cw /kaptury 1 cw
Piat klat/tric/bary(klata 3 cw/tric 2/bary 2
Do tego dorzucam jakies bieganko 2-3 razy w tyg i bruch z 2-3 razy w tyg.
Nie chciałbym zalać się na masówce dlatego w razie co planowałem dodawać po 150 kcal tyg i sprawdzać efekty Ps. chociaż jeszcze niedawno jadłem po 3200 kcal i masa nie szla zbytnio w górę, więc chyba nie grozi mi jakieś super zalanie.
Wrzucam fotke i z góry dzięki za odpowiedzi / rady :) pozdro ! Bym zapomniał: wzrost 183 waga aktualnie około 76-77. Zdjęcie z 29 czerwca, teraz spadło około 2-3 kg. Aktualnie ćwiczę bez odżywek.




Zmieniony przez - kirin1994 w dniu 2014-07-18 20:15:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
sylwetka plażowa typowo dokładaj mięsa i dołóż jedną fotkę aby temat spełniaj wymogi regulaminu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36
Dodam zdjęcie z dzisiaj. Czyli radzisz mi przejść już powoli na masę?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
masa do kwietnia/maja 2015 z glowa i potem wycinka, doloz kilka kg bez zalewania sie i potem mozesz zrobic konkretniejsza redukcje jak bedzie w miare dobry bf po masie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
tak oczywiscie,ogólnie fajnie to wygląda cisnij dalej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36
Dzięki za rady :) a jeszcze pytanko, bo niby najlepiej przejść na masę reversem i tu pytanko, dodawać po 100 kcal na tydzień czy po 150? + czy dołożyć już jakiś monohydrat czy dalej lecieć bez supli, a jak już dojdę do zapotrzebowania na utrzymanie/dodatnie to wtedy dorzucić? +Teraz jem około 200 g białka (2,5g na kg ciała), czy przechodząc na masę mogę stopniowo ucinać do 2g, czy zostać na 2,5? z góry dzięki za odpowiedź :)

Zmieniony przez - kirin1994 w dniu 2014-07-18 23:46:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
jak reverse to lecisz bez supli polecam dodawac kcal po 200/250 tydz ale trzymac aeroby troche i nie zaleje tak i na masie moze pokrecic troche 2/3 w tyg i nie zaleje Cie tak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metamorfoza grubasa

Następny temat

Ruszczu_kaban_progres

WHEY premium