SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dwa pytanka: Perła Inków i ...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 838
Witam
Mam do was dwa pytanka:

1. Powinienem umiescic ten post w temacie "Pryszcze wszedzie mam..." ale juz chyba malo osob tam zaglada. Otoz, chcialbym sobie kupic ten krem z Perly Inkow. Bylem juz w dwoch drogerich i dwoch aptekach i nic z tego. Nigdy nawet o tym nie slyszeli. Gdzie tego powinienem jeszcze szukac. Moze jakis sklepik internetowy (w ostatecznosci)?

Moje drugie pytanie: Zauwazylem u siebie nadmierne powstawanie zaskorniakow. Miesiac temu bylem u kosmetyczki i teraz znowu MUSZE isc. Wczesniej to wystarczylo chodzic co dwa/ dwa i pol miesiaca. Rano i wieczorem myje twarz zelem a pozniej tonizuje (Clean&Clear), no i na noc smaruje twarz zelem Clindacne(przepisanym przez dermatologa, zel ten uzywam od ok 4-5 miesiecy). Jako takich pryszczy ropnych niemam, tylko pare blizn/przebarwien po nich. Niewiem moze powinienem zmienic ten zel do mycia lub cos inego? Czekam na wasza pomoc.

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
1. ja ten krem znalazlem w pierwszej aptece do ktorej poszedlem.
2. zaskorniaki powodowane sa zaczopowaniem sie porow, sprobuj po prostu czesciej myc twarz, jezeli nie pomoze to odwiedzaj regularnie kosmetyczke (sa tez toniki zapobiegajace powstawaniu zaskorniakow, ale na ile one dziala ja tego ci powiedziec nie moge, np. Clean and Clear).

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2588
Krem "perła Inków" jest rewelacyjny jesli chodzi o wszelkiego rodzaju blizny, rozstępy, a nawet trądzik. Możesz go nabyć w każdej aptece prowadzacej sprzedaż produktów A-Z Medica, możesz też wejść na stronę tej firmy i tam dokonać zakupów albo kup w kiosku czasopismo Vilcakora-w środku jest wkładka z dużymi upustami na zakup preparatów tejże firmy!

"Kopernik też była kobietą!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
na blizny rozstepy itp., ale na tradzik nie.

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2588
Na drugi raz jak nie masz o czymś pojęcia, to nie udzielaj informacji, albo przeczytaj sobie dokładniej ulotkę, albo chociażby napis na opakowaniu:
"Krem zalecany jest dla osób z bliznami (...)również dla młodziezy z cerą trądzikową!!!!"

"Kopernik też była kobietą!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4281
JAk dlugo trzeba sie smarowac ta perla ze bylo widac efekty ?? (blizny na twarzy , roztepy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 675
Nie polecam - zuzylem cale opakowanie tego kremu - mam blizny potradzikowe - i lipa, zadnego widocznego efektu, ew. bardzooo minimalny, napewno nie warty tych 70zl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
'Krem "perła Inków" jest rewelacyjny jesli chodzi o wszelkiego rodzaju blizny, rozstępy, a nawet trądzik'
z tego co napisales jest to lekartwo na tradzik. a to jest na blizny, tylko, ze moze byc stosowane przy cerze tradzikowej. opieram sie na tym co zaobserwowalem u siebie. i nie mow mi ze nie mam o tym pojecia, bo to smieszne (poczytaj sobie inne posty w tym 'pryszcze wszedzie mam' to zrozumiesz)

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2588
jakie lekarstwo?gdzie tak napisałem, bo jakoś nie mogę dojrzeć?
trzeba odróżnić produkty otc od leków

"Kopernik też była kobietą!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2588
a właściwie to kosmetyki (nie produkty otc, które nota bene w większości przypadków są lekami)

"Kopernik też była kobietą!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
M.Kopernik, no przeciez ci zacytowalem. ok, widocznie sie zle zrozumielismy.

netfan

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

takie pytanie male mam

Następny temat

mleko kozie w proszku

WHEY premium