SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duzy bol po strzale

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 155 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6903
Jestem na cyklu gdzid pierwszy raz uzywam propa wczesniej byly dlugie estry. 3 dni temu wieczorem wbilem w udo 1ml igla 06 na 30mm bardzo starannie, igla ani drgnela, zero krwi po wyjeciu igly. Na drugi dzien mialem tak obolala i sztywna noge jak by mi ktos przypier olil w nia, zginala sie tylko do polowy i przez to musialem dzis odpuscic trening bo od 2 dni ten stan sie utrzymuje. Dzis zrobilem zastrzyk w dupe, lapa sie trzesla troche i wylecial spory strumien krwi ale szybko ustało. Dupa boli tylko lekko w porownaniu do uda. I teraz pytanie czy ten sok wylecial razem ze strumieniem krwi i dlatego nie boli bo prop w ogole nie wszedl? Czy po prostu dupa to lepsze miejsce do strzalow i dlatego nie boli?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 155 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6903
Estro to akurat od mety pewnie ktora leci od 4 tygodni no i ten propek tez mogl w jakims stopniu podniesc dodatkowo estro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 155 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6903
Zapomnialem dodac ze dlugie estry duzo mniej bolaly albo w ogole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 155 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6903
WIEK: 30
2. WAGA: 85
3. WZROST: 172
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka:120
-udo: 68
-talia: 85
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat
6. DIETA:
-białko: 220
-węglowodany: 270
-tłuszcz: 150
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: enan, meta
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: masa i sila
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 2 lata
11. POZIOM BF%: 13
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 150
-martwy ciąg:
-przysiad: 200


Zmieniony przez - azizzz w dniu 2018-06-14 22:05:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Jak laoacsue trzęsie to robisz z igły joystik i potem się dziwisz ze boli . Jak sok mógł wylecieć ze strumieniem krwi ? Chyba ze dożylnie podawałes ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 155 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6903
No wlasnie napisalem przeciez ze ten strzal w udo przy ktorym nie trzesla sie w ogole reka boli jak cholera a ten w ktorym sie trzesla to boli minimalnie. Jeszcze pytanko kiedy moge zbadac poziom testa? Narazie wbilem dopiero 2 strzaly po 100 ale zamierzam walic 200 co 2 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
No to nie wbijaj w udo , niektórzy tak właśnie maja z udami .
Możesz już zbadać jak chcesz sprawdzić czy to fake
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
Ja mam z udami podobnie 2 strzały ok 3 porażka chodzę jak by mnie obili

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205553
lodzianin1
Ja mam z udami podobnie 2 strzały ok 3 porażka chodzę jak by mnie obili


Dlatego miedzy innymi unikam iniekcji w udo, wole miec dyskomfort przy siedzeniu niz chodzeniu
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
Tez tak mam ze w uda nie wchodzi mi za dobrze, kiedyś próbowałem wbijać w uda szukajac nowych miejsc do iniekcji to chodziłem pare dni jak na szczudlach, najchętniej to bym wtedy o kulach szedł albo na wózku jeździł.

Od lat tylko dupa i barki i jest git, strzały robi mi żona wiec odpada problem techniki bo jednak mając dwie ręce nie da sie tego zrobic zle.

Proboj i testuj na sobie, nie skreślaj od razu ud dożywotnio, moze to kwestia labu, albo środka. Mysle ze dwa strzały to minimum aby odpuścić strzały w to miejsce do końca butli, zmienisz lab na inny, lub przejdziesz na inny środek to spróbujesz znowu iniekcji w udo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
Ten ból po propku kiedyś mija wogle ??? bo już będę robił 3 podejście ..... Na razie regeneruje pośladki LOL ^_^ Suma sumarum nie wiem czy jest sens się katować ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Jaki lab wbijasz? Może tam tkwi mały problem, czasem coś bangla, Ale mocno boli, wtedy może trzeba rozpatrzyć coś innego. Ja spotkałem się z tym, że prop urywał wszystkim dupy, a mnie nie bolał. Może z kolegą się zamień jakimś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po 8 miesiacach

Następny temat

Koksy a marskosc i choroby watroby

WHEY premium