SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duuzo pisania :-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka. Skompletowalem taki zestaw : 100 polskiej mety + 10 strzalow test. prolongatum - tez polskiego. Za wszystko zabulilem ... 40 zlotych i do tego mam gwarancje oryginalnosci (kupilem w aptece ; notabene - ampulka tescia za 66 groszy lol ). Do tego zakupilem ponad 2 kg koncentrartu bialka z olimpu, 100 kapsulek HMB 250 mg (planuje dorzucuc jeszcze 100).Mete biore piramidka 2-3-4-3-2, testa mam zamiar 2 strzaly na tydzien (czyli 5tygodni, ladnie sie pokryje). Mam oslonki na watrobe - hepati i sylimaryne , planuje brac dziennie 2 tabsy hepatilu i 1 sylimarolu. Chce tez dokupic w aptece koenzym Q10 - to tak na poprawienie wszystkiego oraz tran z watroby rekina (zeby sie nie przeziebic). Planuje tez dokupic trilac na zoladek i cos na poprawe cisnienia, krazenia i ogolnie na serce - czy jest sens tyle tego dokupic ? Oczywiscie zamierzam dokupic klomen i tamoksifen - czy jest problem z dostaniem w aptece ? Ile kosztuje ? Ile mam wziac nolvadexu i ile mg tabsy zeby nie zlapac gino (roche sie boje, bo w koncu biore duzo tescia a do tego mam tendencje do lapania tluszczyku - choc klate mam juz niezle wyrobiona . I wreszcie powiedzcie mi koledzy czy jest sens laczyc ze soba te dwa silne srodki w jednym cyklu ? Myslalem o tym, zeby brac sama metke, a prolona na pozniej albo spylic i zakupic cos lepszego, np. dece. Przeczytalem jednak na tym forum, ze prolon jest silniejszy, daje wiecej masy i sily - a w koncu nie sieka tak watroby jak meta, wiec pomyslalem zeby poczekac z tabsami, a teraz wziac samego tescia z nolvadexem i klomenem. Troche sie tu napisalem, ale chce zebyscie widzieli ze na tym forum i nie tylko zgromadzilem juz dostateczna wiedze o koksach i wiem, ze szkodza, ale jak chce lykac, to dbajac o swoje zdrowie. Wiem ze dostane fachowe wskazowki, dlatego zwracam sie do Was z prosba o opinie. Z gory dzieki Sogami nie zachecam, bo niestety jeszcze nie mam abonamentu

P.S. Czy jak wjade jednak na cykl z oboma srodkami, to jak myslicie, skapna sie rodzice ze koksuje ? bo jakby sie skapneli, to by mnie za....li . Jak bralem kreatynke, to juz sie wqr...li, a co sopiero koksy... Zabiliby mnie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki ggobo za support ; jestem w pelni swiadom tego co robie, wiem ze to mi szkodzi i lepiej by bylo nie brac...powiedzialem sobie jednak, ze nawet, jesli wystapia jakies lekkie niepozadane objawy , jak : nasilone krwawienie z nosa, sranie krwia, nasilone bole brzucha, glowy czy cos w tym stylu - odstawiam i nigdy wiecej nie tykam! Na razie jednak jest ok (oby tak dalej !)...A dane juz nieaktualne, bo waga skoczyla do 83 kg :) (oczywiscie jeszcze przed koksowaniem ! )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1490
Siemanko... ja jestem juz w 3cim tyg cyklu 10 test + 100 mety, jak narazie nie spuchłem... przyszło mi z 4 kg masy w łapce ok 1,5 cm, i na klate +15 kg... czekam na dalsze przyrosty ;D ale chyba dokupie jeszcze 5 amp tescia i przedłuże cykl o 2,5 tyg....

---

Pozdrowionka :)

---

Pozdrowionka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No spuchnac toraczejnie spuchniesz,bo prolon to w koncu nie oma (choc tez testosteron). Ale suty cie chyba swedza ? Bopo takiej ilosci to martwilbym sie jakby mnie nie swedzialy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1490
biore 10mg nolvadexu dziennie... pozatym na sutkach mam lekką lipomastie ;( ale miałem to jeszcze jak nie ćwiczyłem... im bardziej jestem otłuszczony tym bardziej są miękkie i odstają.. ale jak sie "podrażnią" to są ok ;]

---

Pozdrowionka :)

---

Pozdrowionka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok mimo wszystko dalej czekam na opinie innych fachowcowco do mojej planowanej kuracji... Czy jest sens brac na 1-szy cykl 100mety i 10 strzalow w sumie to badziewnego prolongatum ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
- wg mnie calkiem dobrze rozpisane, czepilbym sie tylko sylimarolu - skuteczna dzialajaca dawke to 200mg/dziennie
- skoro to twoj pierwszy cykl to przy dobrej diecie i odpowiednim traningu moze ci pojsc nawet 8-9kg masy - generalnie zalezy to od twojej geentyki i sklonnosci do zwiekszania masy
- teraz ostatnie - twoim starsi; powiem ci tak 2-3kg masy zauwazysz sam na sobie stojac przed lusterm, 5-6kg - ubranie zaczyna sie robic ciasniejsze, starsi pewnie tez kapna ze zrobiles sie wiekszy, 8-9 kg - kazdy ci powie ze nabrales masy, polowy kumpli bedzie cie nzywac koxem, bo nikt nie uwierzy ze poszlo ci to na suplementacji; z drugiej strony moj blisko 19 letni brat tez juz koxi i starsi nic nie kapuja nawet jak mu przyjdzie 5-6kg

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
mylisz się mówiąc że prolongatum jest badziewny. badziewnie to go ludzie biorą i stąd zniechęcenie. połączenie z metą jest bardzo ok ale takie ilości jak zapodałeś to zdecydowanie za dużo jak na pierwszy cykl.
powtarzałem to wiele razy i powtórze raz jeszcze. prolongatum rozkręca się dość długo bo ok 3 tyg zachodzi więc koniecznosć dodania środka o szybkim działaniu i krótkim półtrwaniu. do takich kwasów zalicza sie metan.
w twoim przypadku wyszczasz połowe tego zestawu i zasyfisz wątrobę a efekty będziesz miał takie jakbyś wziął połowe tej ilości.
mało tego to przez długi czas po cyklu nic cię nie sklepie bo zablokujesz receptory.
- starczyłoby ci z powodzeniem brać 5 tyg po 1 strzale prolo i do tego 56 metki w systemie 22211.
- na cyklu tamoxifen (pytałes ile koszt. na receptę- otóż 8.94 zł. za 30 tabsów po 10 mg)- od 3 tygodnia- prolo i meta ma już swoje stężenie- 20 mg dziennie do końca cyklu (jak pojawią się swędzące suty zwiększ do 30 mg na krótki czas- tamoxifen jest silnie hepatotoksyczny więc bez potrzeby nie ma sensu katowac wątroby). tydzień po ostatnim strzale jeszce po 10 mg.
- po 3 tyg zarzuć closa 10 dni po 1 tabsie.
na wątrobę:
- jeszcze przed cyklem przez tydzień hepatil 3x1
- na cyklu i dwa tygodnie po- cały czas 3x2 i
- 2 tygodnie potem 3x1.
Odżywianie- patrz artykuł dr Szukały.
- 10 dni po ostatnim strzale zacznij przyjmowac kreatynę w ilości 10 g dziennie (dwie porcje po 5 g- w dni trening 30 min przed treningiem i bezp po. nietreningowe 1x na czczo drugi raz w ciągu dnia tak aby było ok 2 godz po posiłku.
- hmb dorzuc do kreatyny;
- węglowodany i białko cały czas
- wyeliminuj kawę bo dodatkowo podniesie cisnienie i zniweluje działanie kreatyny
- zero alkoholu
- dopasuj trening- na cyklu trening siłowy po cyklu zmniejsz intensywność (zwiększ ilość powtórzeń zmniejsz ciężar)
to tak ogólnie pozdro.

Kingsajz dla każdego!!

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Big thx ggobo, ofkoz madre uwagi jeszcze raz dzieki. Kawy nie pije , wiec nie bede jej musial wyrzucac z jadlospisu Alkohol pije, ale na cyklu oczywiscie nie tykam . Powiedz mi jeszcze jak to wlasnie jest z tym tamoksifenem - czy mozna dostac od reki w aptece , czy tez trzeba czekac ? Tabletki sa po 10, 20 i 30 mg ? (musze wiedziec jak rozpisac na recepcie). I to jest all. HMB wywalam, tak jak mowiles dorzuce do kreatynki, zeby nie zylowac watroby tyloma tabletami. A i jeszcze jedno pytanko, do tej pory stosowalem duzo ilosc aerobow dziennie (przysiady, pajace, sklony i takie tam ******ly - ok. 2 godziny CODZIENNIE). Slyszalem jednak, ze na cyklu trzeba duzo odpoczywac, unikac wzmozonego wysilku. W takim razie czy aeroby nie bylyby na cyklu wskazane, basen rowniez ? To tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
- tamoxifen- tabsy są po 10 mg a z dostępnością jest lepiej jak z nolvadexem- produkuje go warszawska firma Vipharm s.a. cenę podałem wcześniej. własnie z tą dawką masz rację. miałem kiedyś recepte na której wracz wpisał 15 mg i w jednej aptece nie dostałem. farmaceuta w takim przypadku ma prawo do wydania środka w najmniejszej dostępnej dawce więc problemu nie ma ale spotkałem się z przypadkiem, że aptekara dzwoniła do lekarza a po co to komu, lepiej wypisac poprawnie i to na kobietę bo tamoxifen stosuje się dla kobiet przy leczeniu między innymi raka piersi
- hmb daj z kretką ale nie ze względu na wątrobę bo tu nie ma związku, ale ze wzgledu na fakt że te dwa suplementy wzajemnie się uzupełniają potęgując swoje działanie.

Kingsajz dla każdego!!

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
aha aeroby- basen biegi wskazane ale bez zbędnych przeciążeń raczej rekraacyjnie- organizm będzie i tak wysilony.

Kingsajz dla każdego!!

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
okej thx . mam nadzieje ze nie bedzie sensacji w aptece i obedzie sie bez telefonowania Jedyne, co uslyszalem w aptekach :
-przy mecie : "ale wy kombinujecie z tym metanabolem"
-przy teściu : "Powiedz, ze tego nie wypisywal lekarz tylko sam to wypisales Jak wam zdrowia nie szkoda "
aaa, w trzeciej aptece poszczuli mnie policja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METANABOL PLUS KREATYNA

Następny temat

Co ile powino ....

WHEY premium