SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duszno i gorąco

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2642 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19841
Wiadomo że pogoda sprzyja przegrzewaniu się, ale czasem nawet gdy jest chłodno to czuję że jest duszno, cały jestem spocony. Są jakieś sposoby na usunięcie takiej dolegliwości oprócz zimnego prysznica?
I czy w jakiś sposób można zmniejszyć pocenie się? Czasem leje się ze mnie niesamowice.

Butterflies are random thoughts people have.
They live, They die, They are pointless.

Jonathan Watson

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Ja mam ten sam problem!! Poce sie strasznie, mieszkam na pierwszym pietrze i jak zejde na dol na lawke to juz jestem caly mokry!! Na silowni leje sie ze mnie strumieniami!! Mysle ze niema zadnego wspanialego srodka na pocenie sie poprostu trzeba przeczekac ten okres!!!
Pozdrawiam

Maciek182
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już kiedys to wyjaśniałem - pocenie się jest podstawowym sposobem schłodzenia organizmu - jeśli powstrzymasz pocenie - zaburzysz cały proces termoregulacji. Wszyscy się pocimy i tak natura to skonstruowała. Nic nie kombinuj. Zrobi się chłodniejto przestaniemy się pocić.
Pozdrawiam cały spocony.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2642 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19841
A czy normalne jest to że czasem jak jest zimniej to i tak jest mi gorąco?

Butterflies are random thoughts people have.
They live, They die, They are pointless.

Jonathan Watson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to sprawdź hormony tarczycy.

guru
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chooooooooooolera

Następny temat

przemiana materii

Wiecej