SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duma Azji, islandzka piękność, ukraiński tytan - Poznaj gwiazdy Fit Life Expo 2017!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211


Najsłynniejszy brytyjski fitness model Simeon Panda, najpotężniejszy Azjata Chul Soon, islandzka mistrzyni IFBB Bikini Fitness Margret Gnarr, ukraińska żelazna ręka Rustam Babayew, a z drugiej strony Mariusz Pudzianowski, Agresywna Masa, Warszawskie Koksy, siostry Bukowskie oraz Sebastian Karaś. To tylko wybrane gwiazdy i goście specjalni Fit Life Expo 2017. Pierwsza edycja największych na południu Polski targów branży fitness startuje już w najbliższy weekend 30.09-01.10. To wtedy Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach przemieni się w największą arenę sportów siłowych w kraju!

Przed nami przede wszystkim eliminacje do najsłynniejszych zawodów strongmanów - Arnold PRO STRONGMAN WORLD SERIES, które odbędą się po raz pierwszy w Polsce. Zobaczycie jak siłacze z USA, RPA, Austrii, Litwy, Łotwy i Polski przerzucają tony, przeciągają tiry, mierzą się w uścisku Herkulesa, spacerze farmera czy kole Conana. Zobaczycie też mnie! Tym razem nie będę jednak pokazywał co znaczy prawdziwa siła, ale wystąpię jako sędzia główny zawodów. A może za rok dołączy do nas osobiście sam Arnold Schwarzenegger! – mówi Mariusz Pudzianowski, będący także ambasadorem wydarzenia.

A to nie koniec wydarzeniowych premier podczas Fit Life Expo. Na polskiej scenie kulturystyki zadebiutuje także formuła IFBB Diamond Cup. Ponad 250 zawodniczek i zawodników z 15 państw, rywalizujących w 35 kategoriach.! Tak imponująco zapowiada się weekendowy konkurs na najlepiej wyrzeźbione ciała.

Jesteśmy dumni z faktu, że światowa federacja IFBB wraz z Polskim Związkiem Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, po latach wzorowej organizacji powierzyła nam przeprowadzenie tych zawodów po raz pierwszy w Polsce. Łączna pula nagród wynosi 10.000 euro, więc jest o co walczyć! – zapowiada Monika Szymańska, menedżer KS Olimp Zabrze. 
Wykłady, prelekcje i spotkania z najlepszymi

Zbliżające się wielkimi krokami Targi Fit Life EXPO to wydarzenie dla wszystkich entuzjastów zdrowego trybu życia. Oprócz pasjonującej rywalizacji strongmanów i kulturystów w programie imprezy znalazły się m.in. zawody crossfit, konwencja fitness, porady dietetyków, stoiska z suplementami diety, możliwość wzięcia udziału we wspólnych treningach, spotkania z gwiazdami światowej i polskiej kulturystyki, a także z gośćmi specjalnymi.

Jednym z nich będzie Sebastian Karaś, który zasłynął tym, że niedawno wpław przepłynął… Bałtyk. Pierwszy człowiek na świecie, który dokonał tego wyczynu, opowie o kulisach walki z własnymi słabościami w drodze do wyznaczonego celu i o podpowie jak skutecznie się motywować.

Na to, co osiągnąłem pracowałem przez 19 lat swojego życia. Od kiedy pamiętam każdy dzień dyktowany był przez rygor treningowy. Sportowe doświadczenie zdobywałem na basenie i wodach otwartych. Jednak prawdziwym wyzwaniem była walka z żywiołem w czystej postaci. Dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości w dążeniu do celu, moja próba zakończyła się sukcesem. Stoczyłem najcięższą walkę w swoim życiu stawiając czoło siłom natury i pokonując własne słabości. Wierzę, że moja historia pozwoli Wam odkryć potencjał, który ukryty jest w każdym z nas i natchnie do działania – zapowiada mistrz Polski w pływaniu.

Zwiedzający Targi będą mogli spotkać także m.in. Piotra Głuchowskiego, Michała Żądło, czyli Agresywną Masę, Warszawskich Koksów oraz słynne siostry Bukowskie – Patrycję i Martynę.  

Cieszymy się, że możemy być częścią tego ważnego i prestiżowego wydarzenia, jakim jest Fit Life Expo. Choć to dopiero jego pierwsza edycja, program wygląda imponująco, stąd decyzja, by przyjechać do Katowic i spotkać się z naszymi fanami. Do zobaczenia już za kilka dni! – zapraszają influencerki.
Fit Life Expo 2017 – trzeba być!

Przypomnijmy, że Fit Life Expo odbędzie się w dniach 30.09 - 1.10.2017 r. na terenie  Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Podczas imprezy, poza wyżej wymienionymi atrakcjami będziemy świadkami m.in. zawodów armwrestlingowych połączonych z próbą pobicia rekordu Guinnessa w liczbie pokonanych na rękę zawodników, podczas której śmiałkowie staną naprzeciw „jednej z najsilniejszych rąk świata”, czyli Rustama Babayeva, a także wyborów Miss Bum Bum czyli najlepszych fit pośladków. Ponadto uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w wykładach motywacyjnych, spotkaniach networkingowych a także m.in. w wykładzie Power od Public Relations autorstwa eksperta ds. PR, trenera biznesu, właściciela Instytutu Publico dr Krystiana Dudka. 

Fit Life Expo to pierwsza tego typu impreza o tak ogromnym zasięgu w Polsce. Bogaty program uwzględniający wiele nowości i innowacji, a także wartości i zasady fair play, które zarówno w sporcie jak i naszej działalności są kluczowe - zachęciły nas do włączenia się i wsparcia tego wydarzenia - mówi Sylwester Suszek, Prezes BitBay giełdy Bitcoin, głównego sponsora Fit Life Expo 2017 i dodaje - BitBay wspiera największe wydarzenia sportowe w Polsce i Europie, jesteśmy przekonani, że potencjał Fit Life Expo spowoduje, że kolejna edycja będzie czołowym wydarzeniem sportów siłowych w Europie.


W to wierzy także pomysłodawca i organizator Fit Life Expo, Mateusz Respondek: – FLE jest odpowiedzią na ogromne i rosnące zainteresowanie zdrowym stylem życia i sportami siłowymi. Chcemy, by nasza impreza docelowo stała się największym wydarzeniem branży fit i sportów siłowych w Polsce i tej części Europy. Cieszę się, że odbędzie się na Śląsku - w kolebce polskich sportów siłowych. Do zobaczenia już w najbliższy weekend!

Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie internetowej organizatora, po tym linkiem.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYCIŚNIJ WIĘCEJ Z OMEGA 3!

Wiecej