SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duży brzuch. Skąd się wziął i jak się go pozbyć?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Witam. Mam problem od pewnego czasu. Zauważyłem że zrobił mi się bardzo wypukły brzuch. Dziwne jest to, że nie mam na nim tłuszczu, wręcz przeciwnie nawet bez napinania jest zarys kratki na brzuchu. Czym jest to spowodowane i jak się tego pozbyc?
Dodam tylko, że jestem na diecie masowej.
Pozdrawiam, Zuberson.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15 lat

Waga: 70 - 72 kg

Wzrost: 183 cm

Cel treningowy: masa i siła

Staż treningowy na słowni: pół roku

Uprawiane inne sporty: rower, bieganie, wf

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Sztanga, sztangielki, ławka

Dieta: masowa

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: aminokwasy

Nie ćficzem nuk!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Jak trenujesz brzuch?? nie trenuj go z dodatkowym obciążeniem jeżeli tak robisz. Teraz będzie ciężko się tego pozbyć. W ogóle pokaż ten brzuch-- może masz problemu ze zdrowiem ?? byłeś u lekarza? może problem tkwi w jakiejś dolegliwości-- tutaj nie ma lekarzy żeby takie coś mogli zdiagnozować. Daj zdjęcie tego brzucha. Ale wydaje mi się że trenujesz z dodatkowym obciążeniem i brzuch się zmasował zanim się spostrzegłeś.

pozdrawiam.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Nic z tych rzeczy. JEstem zdrowy i nigdy nie bawiłem się w ćwiczenie brzucha z obciążeniem. Mój trening brzucha wygląda tak:
A
- unoszenie kolan do klatki 40x
- spięcia 35x
- skręty tłowia
B
- brzuszki pod skosem 35x
- unoszenie nóg 35x
- skośne brzuszki pod skosem 30x
Zaraz postaram się dać fotkę.
pozdrawiam.

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Nie miałem okazji jeszcze spotkać się z takim przypadkiem. Coś jest nie tak ale nie mogę zrozumieć co. Postaram się dowiedzieć cokolwiek ale nic nie obiecuję. Poza tym radzę udać się do lekarza sportowego.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4574
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2917
Ale to ci ktos wypomnial czy sam stwierdziłes? Bo inaczej wygladasz jak sie na siebie patrzysz a wrzeczywistosci wogule inaczej jakbyś sie patrzył oczami kogos innego. Chyba ze naprawde bardzo wystaje to nie wiem;) moze piwo ale to moja sugestia:)
1

Sterydom mówię stanowcze czemu nie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Nie, nie alkoholu nie piję ;)
Sam to stwierdziłem.

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3831
A masz go zaraz po przebudzeniu naczczo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
Też tak mam. Sporo z masy którą przybrałem zaminiło się w tłuszcz i poszło w brzuch. Teraz mam bęben

Też nie bardzo wiem co z tym zrobić. Pewnie za dużo węglowodanów w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Tylko, że ja właśnie jestem suchy...
Na czczo też go mam, tylko że jest mpze trochę mniejszy.

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
Powiem tak - jak miałem 55 kg, to go nie miałem

ale z każdym zdobywanym kilogramem robił się coraz większy. Też byłem suchy, a brzuch rósł.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW, pytania, prośba do traktor71

Następny temat

wmocnienie nog po ACL

WHEY premium