SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duży Problem !!! Waga !!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam duży problem
Waże 126 kg przy 193 cm wzrostu
Poradzcie coś w tej sprawie

chciałbym jaeszcze wiedzieć czy kulturystyka wpływa ujemnie na jakieś narządy Cze


szocik
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co chcesz zrobic schudnac czy czy przytyć ? :) Jeżeli masz 120 pare kilo tłuszczu toooo nie zazdroszcze ale jesli to miesnie to ... hehehe Zapisz sie na silownie zastosuj diete na spalenie tłuszczu. Mój kumpel też kiedyś był wielkim tłuszczem i właśnie siłownia pomogła mu zbić tłuszcz. Jednak jeżeli jesteś początkujący to nie przesadzaj z siłownią a poza tym jest tu wiele artykułów odnośnie twoich problemów poszperaj trochę zasze coś znajdziesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Jeżeli walka z tłuszczem - to trening aerobowy (najlepiej nie mniej jak 30 minut bez przerwy) do tego dieta (ograniczenie spożywanych węglowodanów !!!)


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odnosnie patyka
mam 120 kilo tłuszczu (chyba)
moge podnieśćz 50 kg z 20 razy i tyle
a przy tym jestem jeszcze młody

szocik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
Z tego co widze, masz kolego niezla MASE). Chcialbys schudnac, to zrozumiale. Polecam ci regularne trenigi na silowni... Polowa czasu-treningi aerobowe, pozostaly czas przeznacz na typowy trening silowy. Wroze ci niezla kariere, bo na ogol ci, ktorzy maja na poczatku brzuch, przypakowuja naprawde szybko. Sprobuj pocwicz 3,4 razy w tygodniu... Poczekaj rok i zobaczysz jak zmieni sie twoja sylwetka!!! Ogranicz weglowodany, zwieksz spozycie bialka. Nawet jesli utrzymasz swoja dotychczasowa diete to i tak POWINIENES schudnac. Zachowanie tej samej ilosci cukrow,przy zwiekszonym wysilku fizycznym=utrata masy. To chyba logiczne, nie? Aha, co do narzadow... Z tego co mi wiadomo kulturystyka nie powoduje zadnych skutkow ujemnych. Oczywiscie, kontuzje sie zdarzaja, ale TAK JEST W KAZDYM SPORCIE. Przy nieodpowiedniej technice ruchow mozesz sobie narobic problemow ze stawami ( dzisiaj mojemu kumplowi lokiec ,,wyskoczyl" podczas robienia lamana tricepsa ) takze uwazaj. Nie przesadzaj z ciezarami. Zycze ci powodzenia, kulturystyka to naprawde za***isty sport!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompowanie!!!!!!!

Następny temat

Ile serii na nogi?

WHEY premium