SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Dużo supli - sporo wątpliwości

Wysłana -
Hej,
Za oknem lato, ale dla mnie to już czas aby myśleć nad dobrym cyklem jesienno/zimowym. W planach dobra zbita masa, bez niepotrzebnego zalewania się tłuszczem i wodą. Do rzeczy, planuję kupić następujące suple i wit:

-Universal Shock Therapy + Storm
-FA Nutrition MultiVitamin AM + PM
-Xtreme Anticatabolix Fitness Authority 800g
-FA Nutrition CORE Iso

dawkowanie raczej oczywiste:
-shock przed treningiem
-storm rano w dnt i w dt rano i po treningu
-wit rano po przebudzeniu i do kolacji
-bcaa porcja zawsze rano i po treningu

I teraz zaczynają się wątpliwości... Treningi mam często około godziny 18.30-19.00 czy to nie za późno na branie shocka ? nie chce później pół nocy nie spać. Pomyślałem że może warto dokupić w takim przypadku coś jak np. Sleep AID i brać tylko przed snem w przypadku gdy trening będzie wieczorem.

Rozważam również odpuszczenie shocka i zakup np Hero Pump , nie potrzebuje ćpalni na treningu ani mega mocnego pobudzenia, dobra pompa i wytrzymałość wystarczy. Jednak czy Hero nie jest za słabe ? obecnie jem przed treningiem Noxivol CTD Sports , muszę dawać podwójne dawki aby go poczuć, a Hero jest znaczenie słabsze. Na Noxivol Pompa troszkę lepsza chodź szybko schodzi, wytrzymałość na +, bardzo dobrze mi się na tym ćwiczy.

Chciałbym spróbować storma i shocka, od zawsze zbiera dobre opinie. mój staż to z 10 lat a nigdy nie próbowałem żadnych stacków kreatynowych. Tylko czy w moim przypadku to najlepszy wybór ?

W grę wchodzi jeszcze CreaCore - 350g - FA CORE, lub Dorian Yates Creagen 600g oba w połączeniu z jakąś dobrą pzedtreningówką.

Pomóżcie i rozwiejcie wątpliwości, może zaproponujcie coś innego też mega pewnego i sprawdzonego.

Pozdro

Zmieniony przez - rlar542 w dniu 2018-08-05 16:15:10

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jeżeli obawiasz się ilości kofeiny w Shoku, której jest sporo, to weź coś słabszego. Hero pump nie pobudza, więc ok. Zawsze może wypić do niego kawę.
Wysłana -
A co myślisz o dodaniu środka poprawiającego sen ? Zda to egzamin ?
Ewentualnie mam jeszcze sporo Noxivol, więc mogę brać go w przypadku późnych treningów, a w inne dni shock. Czy to już za bardzo kombinuje ?

Zmieniony przez - rlar542 w dniu 2018-08-05 18:14:36
Wysłana -
Co to znaczy słabsze, jeśli w sensie podbudzenia chodzi to tak, w sensie pompy to nie wazne jaki aakg czy cytrulina i BA bedą tak samo działały, sleep aid nie pomoze jak z kofeiną przeholujesz

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-08-05 18:30:49
Wysłana -
jakieś propozycje zamiast shocka ? jak coś brać to na 100% a nie pitu pitu...

czy wogóle cały zestaw do kitu i ktoś zaproponuje coś innego

Zmieniony przez - rlar542 w dniu 2018-08-05 18:41:42
Wysłana -
Suplement poprawiający zasypianie lub jakość snu nie pomoże w sytuacji gdy jesteś pobudzony od kofeiny. Jak chcesz ew. inne mniej pobudzające przedtreningówki, to np. IHS Iron Pump.
Wysłana -
Wykorzystanie suplementacji wspomagajacej zasypianie, jak i sama jakosc snu mija sie z celem, gdy ma to za zadanie zapobiegac dzialaniu stymulujacemu stacka. Wtedy niestety trzeba zrezygnowac z pobudzaczy w okresie wieczornym, a isc spac jak czlowiek po wysilku.

jednak czasem sam trening silowy moze wplywac na to, jak przebiegac bedzie samo zasypianie i tutaj moze byc juz maly problem, nawet bez wykorzystania stacka.

nie wiem czy nie lepszym wyborem faktycznie bedzie kofeina solo i wykorzystanie dodatkowo argininy/cytruliny, aby umilic sobie trening, jak i dobrac dawke stymulamntow ktora nie bedzie utrudniala zasypiania
Wysłana -
Iron Pump to może być "złoty środek"
Matrix wpływający na podniesienie energii mentalnej OUN : 5310 mg
Matrix wpływający na zwiekszenie wydolności układu mięsniowego, oraz poprawę ukrwienia pracujących mięsni: 13790,10 mg
Wysłana -
Jak nie kupiłęś shocka i się boisz to wybierz coś bez kofeiny a kofeine np w tabsach sobie weź i w razie potrzeb dostosujesz sobie dawkę
Wysłana -
rlar542
Iron Pump to może być "złoty środek"
Matrix wpływający na podniesienie energii mentalnej OUN : 5310 mg
Matrix wpływający na zwiekszenie wydolności układu mięsniowego, oraz poprawę ukrwienia pracujących mięsni: 13790,10 mg

moze być na porcje jedynie 100 mg kofeiny wiec nie powinno byćproblemów z zasypianiem
Wysłana -
sprobuj najwyzej bedziesz musial zmiejszyc porcje docelowa podana przez producenta
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź