SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dużo supli - sporo wątpliwości

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
kwestia timingu z eaa. nikt nie pisze ze eaa zastapi nam posilek potreningowy

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2587
jakieś propozycje mixa ?
przeglądam strone sfd i kilka wariantów wygląda ciekawie:
-5xWpc Protein Plus+1x Wpc Protein Plus Free 199 zł za 4,5 kg
-Ultra Whey + Ultra Whey 2,8 kg za 175 zł

czym się różnią te 2 białka ? jak z jakością ? obecnie mam ALLNUTRITION Isolate Protein i pod względem smaku i rozpuszczalności całkiem spoko.,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
Ja obecnie podjadam wersję econo i też się sprawdza. Ładuj plusa i będzie git

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Ultra Whey to mieszanka WPC + WPI, A Whey Protein Plus to czyste WPC. Bierz dowolny.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2587
skoro miedzy wpc, wpi i hydroizolatem nie ma znaczących różnic to po co taki wybór na rynku ? chyba tylko dla bicia $ ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Wpi będzie lepszym wyjściem dla alergikow np. Albo pro kulturystów którzy liczą każdy mg z makro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
My nie odczujemy rożnicy, więc nie ma sensu płacić więcej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
różnice sa jak ktoś jest np uczulony nie toleruje czegos,
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Hydrolizat sprawdza się np. u osób z problemami trawiennymi białka. Jest ono trawione w żołądku, a peptydy i aminokwasy już w jelicie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2587
Zmiany, zmiany, zmiany... Trening na czczo około 5 rano...

Najprawdopodobniej będę musiał zmienić godziny moich treningów, obecnie treningi mam 3 razy w tygodniu, jeden wieczorny ok 18.30, drugi około 16.30, kolejny przeważnie rano około 10-11.

Zmiana godzin treningów nie jest odemnie zależna po prostu tylko wtedy będę miał wolny czas. Czyli 2 treningi będą odbywały się o godzinie 5 rano na czczo. Oczywiście zaraz po przebudzeniu będę pił białko. Martwi mnie jednak kwestia posiłku potreningowego który będę mógł dopiero zjeść o godzinie 9-9.30. Wpadłem na pomysł aby w takim wypadku poratować się bulkiem/gainerem który będę pił zaraz po treningu jako "zamiennik" posiłku. Jako że planuje zrobić trochę masy dodatkowe kalorie się przydadzą, w dodatku będę go pił rano więc może mnie nie zaleje. Chociaż mam ku temu predyspozycje i się trochę obawiam !!
Podpowiecie coś?
Będąc na "cyklu" zastanawiam się czy nie zmienić intensywności i nie chodzić 4 razy w tygodniu na siłownię. Jak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stacjonarny Sklep SFD w Gdańsku, ul. Targ Sienny 7, Galeria Forum Gdańsk!

Następny temat

Co z BCAA?

WHEY premium