SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dużo jedzenia na masie, jak sobie radzicie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
7000kcal z czystego jedzenia, to prawdopodobnie około 120g błonnika, jak nie więcej. Trzeba po prostu rozłożyć źródła węglowodanów tak, żeby te pełnoziarniste nie stanowiły zbyt dużego % w diecie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Ja sobie zdaję z tego sprawę ale dla mnie liczyła się tylko duża ilość kcal bo trenowałem trójbój dla siebie i interesowalo mnie bycie silnym I dobicie do 100kg wagi co się nie udało. Jednak nie miałem żadnych problemów z takim jedzeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
youtubecn11
Śniadanie 10jajek + jakiś boczek do tego shejk z płatków owsianych 100-150g + wiórki kokosowe migdały, niestety na mleku 3,2

2 posiłek to przeważnie było 100g ryżu + mięsko + warzywa

3 to jakiś makaron kasza ziemniaki zależy na co ochota była + mieso + warzywa

4 znów wegle + mięsko + jogurt naturalny zmiksowany z owocami

Po treningu szejk 100g płatków + 2 banany + białko

5 tutaj z reguły jakas rybka albo twaróg z owocami + musli owsiane z suszonymi owocami + jakieś tłuszcze wiórki itp

Do tego gdzieś tam nieraz pomiędzy posiłkami coś się podjadll


Hmmm.. Nie podałeś gramatur co prawda, ale na na 7K mi to jednak nie wygląda. Mam wrażenie że mogłeś przeszacować, ile realnie jadłeś.


Zmieniony przez - Mellopl w dniu 2018-08-08 17:03:23

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Będzie coś koło tego uwierz. Do tego mówię coś pobocznie wlatywalo jak byłem głodny nieraz albo miałem ochotę coś podjesc. Również z syfu nieraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9574
Ja osobiście zawsze mam z tym problem więc co mogę to blenduje. Pijąc jakoś lepiej mi wchodzi. Wspomagam się też jakimś gainerem lub sam takowy przyrządzam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32866 Napisanych postów 23015 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277710
U mnie się pojawia problem jak zaczynam przekraczać 600g wegli , ale to już na sam koniec masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 536 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
kiedyś potrafiłem zjadać TFU! pożerać 800g węglowodanów
Dziś wiem, że to była głupota, wpychanie na siłę, jak zwykły grubas a nie sportowiec, jedyne co mogłem : dźwigać, żreć, dźwigać...
i w dupie, że siła większa, jak tlenu coraz mniej, waga wyższa, hodowla organizmu NIC WIĘCEJ.
Dziś wiem, ze jak organizm ma za dużo jedzenia to trzeba mu na chwilę poluzować, a nie dopychać na chama... i to się sprawdza. Nie jesteśmy niczego w stanie przyspieszyć obżarstwem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
tomcio11
Ja osobiście zawsze mam z tym problem więc co mogę to blenduje. Pijąc jakoś lepiej mi wchodzi. Wspomagam się też jakimś gainerem lub sam takowy przyrządzam.


dobry myk. owies+twróg+owoce, ewentualnie dodatki dobrze smakuje i nabija kcal i makra

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Dla mnie owies bardzo zamula z uwagi na duża ilość błonnika , unikam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9574
Mi same płatki owsiane wywalają żołądek czuje się jak balon. Dlatego robię miks mielę na proszek owsiane z jaglanymi dodaje mleka twarogu owoców ( truskawka, banan ) sypnę troszkę białka , i robi się z tego syty posiłek na szybko.


Zmieniony przez - tomcio11 w dniu 8/8/2018 11:38:51 PM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alkohol a redukcja

WHEY premium