sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Dużo ćwiczę a nie chudne.

Wysłana -
Witam wszystkich.
Chyba potrzebuje pomocy.
Mam dobrana dietę z programu. Jestem już na niej długo. Stosuje się w 90 %.
Ale nie o tym. Problem jest w treningach. Nikt nie jest w stanie mi pomóc. Są dni kiedy prowadzę zajęcia na Trampolinach 3 razy dziennie po godzinie. Mam wrażenie że wtedy ta dostosowana dieta jest chyba za mało Kaloryczna. Zajęcia mają wysoka intensywność, przeliczania średni po 600-700 kcal. Takie są 3 dni w tygodniu. W pozostałe dwa czyli wtorki i czwartki ćwiczę rano silow poniewaz po południu znów mam dwa razy zajęcia o 18 i 20 po godzinie. Ważę 97 kg i mam jeszcze sporo tłuszczu. Stanąłem w miejscu i nie zabardzo wiem jak ruszyć dalej. Mnóstwo dobrego cardio a ja zalany.
Może znajdzie się jakiś fachowiec który mi coś doradzi.
Dziękuję.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
no bo to tak naprawdę nie cardio odchudza a trening silowy... no i mimo wszystko właściwa dieta, nawet lepsza niż ta na 90% zastosowana, te 10% które pozostaje mogą być tym języczkiem u wagi, który przeważa szale...
Wysłana -
No nie pomogłes kolego.
Zapewne najlepiej jakbym ćwiczył siłowo-to tylko kiedy.
Znalazłem czas we wtorki czwartki i soboty rano. Typowy trening siłowy.
A co z kcal. Czy zwiększać ich podaż zgodnie ilością wysiłku.???
Wysłana -
Wklej swoją dietę w postaci zrzutu z kalkulatora kcal. Skoro nie chudniesz to chyba nie jest taka dobra jak Ci sie wydaje.
Wysłana -
Do tego po porannym o jednym popołudniowych treningu dodaje gainera i pije aminokwasy 3r z FA.

Wysłana -
Masz mało mięsa, zdrowych tłuszczy najlepiej wrzuć to wg tego http://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html 
Wysłana -
Nie wiem czy dobrze i czytelnie to zrobiłem

Zmieniony przez - raskoninvestment w dniu 2017-05-31 12:44:51
Wysłana -
Przy takiej aktywności 2400 kcal to jest mało. To nawet nie jest zerowy bilans dla mało aktywnego faceta. W dziale ladies były dzienniki dziewczyn, które prowadzą zajęcia fitness - eveline (dawne dzienniki, teraz w dziale przygotowanie do zawodów), tetisheri.

Poczytaj, popatrz.

Poza tym ktoś Ci ułożył dietę opartą na nabiale, a on nie musi wcale redukcji sprzyjać. I prawda jest taka, że prowadzenie zajęc fitnes tez nie musi sprzyjac szczupłej sylwetce, zwłaszcza, jak ich jest dużo.

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-05-31 14:32:05
Wysłana -
Jest to dieta z sfd.
Skoro za mało. Kalorii to gdzie je podnieść.
W bialku czy tłuszczach.
Wysłana -
Dodaj trening siłowy i białka do 240 g. Tak na początek i obserwuj. Bez ciężarów nie licz na redukcję. Czy kalorii za mało - okaże się szybko. Ciężko powiedzieć bo sam mam podopiecznego w Twojej wadze, który na 3200 kcal robił masę a teraz ma średnio 2400 kcal na dzień w 5 tygodniu redukcji i idzie powoli.
Wysłana -
W końcu konkrety. Dziękuję. Od jutra zwiększamy ilość białka. A czy białko. Z odżywki też się zalicza to sumy.
Strona 1 z 6
Dodaj odpowiedź