SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dużo ćwiczę a nie chudne.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3634
Ok. Co mam zrobić. Jakie badania. Zaczynam od podstaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Morfologa, cukier, insulina, może krzywa cukrowa, cholesterol i trójglicerydy, panel tarczycowy, hormony płciowe, kortyzol. Celowałabym, że jest jakiś problem z tarczyca lub metabolizmem cukrów, ewentualnie innymi hormonami.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3634
Super a dziś rano byłem oddawać krew. Ale ok. To ważne wiec jutro rano ide zrobic kolejne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1659
Za mało kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
6 kg w 12 dni to coś nie tak jest.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3634
|tak, zdecydowanie ciężkie obwody
bo metabolizm masz zamulony od dużej ilości aktywności tlenowej|

Co to znaczy zamulony metabolizm? A może inaczej co robić aby to zmienić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Do wysilku aerobowego organizm się przyzwyczaja, dlatego np. ludzie biegają maratony i ultramaratony. Masz za dużo takiej aerobowej aktywności.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3634
Czy jest jakiś sposób aby to zmienić. Mogę np zmienić intensywność prowadzonych ćwiczeń na np jakieś interwały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3634
Witam. Zrobiłem wszystkie Badania i jest Ok. Wszystkie wyniki mam wręcz idealne. I o to jak wygląda mój dzień.
Przez tydzień na takim zestawie byłem w stanie wytrzymać ilość zajęć jakie prowadzę. Jeśli macie jakieś sugestie to będę wdzięczny





Zmieniony przez - raskoninvestment w dniu 2017-06-27 06:37:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 35 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6133
raskoninvestment
Jest to dieta z sfd.
Skoro za mało. Kalorii to gdzie je podnieść.
W bialku czy tłuszczach.


Mam pytanie, skoto to dieta z sfd, to co na to dietetyk? bo rozumiem, że masz tą dietę wykupioną? Skoro nie ma efektów, a stosujesz się do niej, to opiszs to jemu, albo jest ankieta z boku i poproś o zmianę dietetyka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SKAKANKA STALOWA Z ŁOŻYSKAMI

Następny temat

split 5 dniowy

WHEY premium